Program lojalnościowy ZEZULA Club

ZEZULA Club to nowy program lojalnościowy dla klientów sklepu SNOWBOARD ZEZULA. Każdy klient, który się zarejestruje, automatycznie staje się członkiem ZEZULA Clubu, dzięki czemu może korzystać ze zniżek i innych ekskluzywnych benefitów klubu:

 • zniżka 20 % na produkty nie objęte inną zniżką
 • niższe koszty dostawy
 • obniżony próg darmowej dostawy
 • pierszeństwo w realizacji zamówienia
 • promocyjne zniżki na już przecenione produkty
 • zniżka do wypożyczalni i serwisu SNOWBOARD ZEZULA

Korzyści i zniżki dla partnerów

Oprócz korzyści wynikających z członkostwa w klubie, z których możesz skorzystać w naszym sklepie internetowym i w naszym sklepie w Brnie, możesz skorzystać także z różnych benefitów u naszych partnerów, naprzykład zniżek na usługi w ośrodku WAKELAKE w Bratysławie. Obejrzyj kompletną ofertę benefitów, jakie oferują nasi partnerzy.

W jaki sposób skorzystać z benefitów u naszych partnerów?

Jak przenieść punkty z Karty stałego klienta na konto ZEZULA Club?

Jeżeli już posiadasz naszą Kartę stałego klienta i nie chcesz stracić punktów, to nie musisz się martwić. Wszystkim klientom, którzy są u nas zarejestrowani i którzy posiadają Kartę stałego klienta, automatycznie przenieśliśmy punkty na nowe konto.

Klienci, którzy posiadają Kartę stałego klienta, ale nie są u nas zarejestrowani, powinni skorzystać z formularza rejestracyjnego, muszą tak uczynić do 31 grudnia 2020. Częścią formularza rejestracyjnego jest pole do wpisania numeru karty. Uzyskane punkty z Karty stałego klienta zostaną automatycznie przeniesione na nowe konto.

Jak zostać członkiem ZEZULA Clubu?

Prawo zostać członkiem ZEZULA Clubu otrzymujesz automatycznie robiąc pierwsze zakupy. Jednak nie musisz robić zakupów, by się zarejestrować, wystarczy kliknąć tutaj. Stworzymy dla ciebie konto, w którym znajdziesz przegląd twoich zamówień, punktów uzyskanych za zakupy i możliwych zniżek, które możesz otrzymać.

Członkostwo w klubie jest dobrowolne i do niczego cię nie zobowiązuje, kiedykolwiek możesz z niego zrezygnować (w sekcji Moje konto > ZEZULA Club).

Rejestracja w sklepie w Brnie

Zarejestrować możesz się także w naszym sklepie w Brnie. Wystarczy podać swoje imię i e-mail. Wktórce otrzymiesz e-mail potwierdzający, potem już tylko wybrać hasło do logowania i sprawa załatwiona.

Zdobywanie punktów

Po każdych zakupach zdobywasz punkty, które zliczają się na twoim koncie.  Ilość punktów odpowiada kwocie zapłaconej za zakupy (0,15 zł = 1 punkt). Im więcej masz punktów, tym większe zniżki możesz otrzymać podczas twoich następnych zakupów. Maksymalna zniżka to aż 20 %.

Ilość punktów na twoim koncie Wysokość zniżki
1 - 5 000 punktów zniżka 8 %
5 001 - 10 000 punktów zniżka 10 %
10 001 - 15 000 punktów zniżka 12 %
15 001 - 20 000 punktów zniżka 14 %
20 001 - 25 000 punktów zniżka 16 %
25 001 - 30 000 punktów zniżka 18 %
30 001 i więcej zniżka 20 %

Ilość puntków odpowiada zapłaconej kwocie (po odliczeniu wszystkich zniżek). Punkty zdobywasz już po pierwszych zakupach. Na twoim koncie pojawią się najpóźniej do 24 godzin po zakupach.

W trakcie twoich następnych zakupów możesz wykorzystać zniżkę, której wysokość odpowiada punktom zyskanym w przeciągu ostatnich trzech lat (1095 dni kalendarzowych). Punkty zostaną odliczone po trzech latach od zakupów.

Jeżeli do 14 dni zwrócisz kupiony towar, to punkty, które za niego otrzymałeś zostaną odliczone.

By móc wejść do konta musisz się zalogować.

Zasady stosowania zniżek

 • zniżki mogą być stosowane tylko w razie nieprzecenionych towarów, w wypożyczalni i w serwisie.
 • zniżki nie dotyczą zestawów, przecenionych towarów, towarów z wyprzedaży, produktów w specjalnej ofercie lub kuponów upominkowych
 • rabaty się nie zliczają i nie mogą być zastosowane na wcześniejsze zakupy
 • zniżki nie dotyczą towarów marki: Ortovox, Santa Cruz, Rocky Mouintain
 • zmiany w systemie zniżek są zastrzeżone

Dokładny regulamin programu lojalnościowego ZEZULA Club

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

lub

Rejestracja