Jak nas znaleźć?

Samochodem

Trasa do naszego sklepu jest oznaczona w Brnie następującymi znakami:

Autostradą D1 z Pragi

Z autostrady D1 jadąc z Pragi lub Ołomuńca zjedź na zjeździe 190 i kontynuuj Pisáreckim tunelem w kierunku na Svitavy. Około 6 km za Pisáreckim tunelem mijasz stację benzynową Shell, za kolejnych 500m skręć w lewo - kierunek Řečkovice, Medlánky. Stamtąd do naszego sklepu poprowadzą Cię strzałki na drogowskazach. Zjeżdżając z głównej drogi dotrzesz do skrzyżowania, grzie przed sobą ujrzysz nasz sklep. Znajdź trasę.

Autostradą D1 z Ołomuńca

Z autostrady D1 jadąc z Ołomuńca, zjedź na zjeździe nr 203 i kontynuuj w kierunku na Svitavy. Po przejechaniu przez Husovicki tunel jedź dalej ok. 5 km, aż zobaczysz nasze strzałki, które poprowadzą Cię do zjazdu na Královo Pole. Po tym jak zjedziesz z głównej drogi skręc dwa razy w lewo, a następnie w prawo. Na światłach skręć znowu w prawo, a potem jedź prosto do naszego sklepu. Znajdź trasę.

Autostradą D2 z Bratysławy

Zalecamy opuścić autostradę na zjeździe 196 i kontynuować trasę po autostradzie D1 w kierunku na Pragę. Z autostrady D1 zjedź zjazdem nr.190 i kontynuuj Pisáreckim tunelem w kierunku na Svitavy. Po 6 km za Pisáreckim tunelem miniesz stację benzynową Shell a za następnych 500m, skręć w lewo - kierunek Řečkovice, Medlánky. Stamtąd do naszego sklepu poprowadzą Cię strzałki na drogowskazach. Zjeżdżając z głównej drogi dotrzesz do skrzyżowania, grzie przed sobą ujrzysz nasz sklep. Znajdź trasę.

Z kierunku Svitavy

Po wjeździe do Brna kontynuuj przez kolejne 2 km, a następnie skręć w prawo - kierunek Praga a po kolejnych 100 metrach skręć w prawo - kierunek Řečkovice, Medlánky. Stamtąd do naszego sklepu poprowadzą Cię strzałki na drogowskazach. Zjeżdżając z głównej drogi dotrzesz do skrzyżowania, grzie przed sobą ujrzysz nasz sklep. Znajdź trasę.

Współrzędne GPS

49.234440, 16.588384

Transport publiczny

Od głównego dworca kolejowego – przystanek Hlavní nádraží

Tramwajem nr. 1 w kierunku Řečkovice jedź przez 17 minut do przystanku Hudcova. Wysiądziesz tuż przed sklepem Snowboard Zezula. Znajdź połączenie

Od głównego dworca autobusowego - przystanek Zvonařka

Jedź autobusem nr. 44 przez 29 minut, wysiądź na przystanku Královo Pole, nádraží. Przesiądź się na autobus nr. 41 albo 71, jedź 3 minuty i wysiądź na przystanku Hudcova - tuż naprzeciwko sklepu Snowboard Zezula. Znajdź połączenie

Mapa

 

Otwórz mapę na Google Maps

Przydatne linki

Kontakt i adres sklepu

SNOWBOARD ZEZULA
Palackého třída 170
Brno - Královo Pole
612 00

+420 516 777 011
info@snowboard-zezula.cz

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

lub

Rejestracja

Język