Sposoby płatności

Należna suma może być wypłacona w gotówce za pobraniem podczas odbioru wysyłki lub w trybie online za pomocą karty kredytowej lub bramki płatniczej PayU, która oferuje szybkie płatności on-line u większości banków.
Przy odbiorze osobistym w sklepie w Brnie, za towary można płacić w gotówce lub kartą płatniczą.

Pobranie - płatność przy odbiorze

Za wysyłkę zapłacisz gotówką (lub w przypadku PPL kartą kredytową bezpośrednio u kierowcy) podczas przyjmowania wysyłki.

Kurier Geis PL skontaktuje się z Tobą telefonicznie w dzień dostawy w celu ustalenia szczegółów transferu, powiadomi Cię o czasie dostawy i należnej kwocie. Należność można wypłacić w gotówce.

Płatność kartą kredytową

Korzystanie z karty kredytowej Visa i MasterCard to wygodny i bezpieczny sposób płatności bezgotówkowych. W przeciwieństwie do wypłaty z bankomatu, ta forma płatności jest bez podatku bankowego. Możliwość płatności kartą kredytową w internecie nie musisz mieć ustawioną automatycznie - więcej informacji otrzymasz w swoim banku.

Swoje dane z karty kredytowej przekazujesz bezpośrednio do banku, a nie do sprzedawcy (SNOWBOARD Zezula sro). Żaden z pracowników nie ma dostępu do danych dotyczących Twojej karty kredytowej.

Akceptujemy karty VISA, VISA Electron, MasterCard i Maestro.

Jak dokonać płatności kartą kredytową?

W formularzu zamówienia wybierz metodę płatności - karta kredytowa. Po złożeniu zamówienia zostaniesz przekierowany do naszego banku, gdzie zostaniesz poproszony o podanie informacji dotyczących karty:

  • numer karty kredytowej
  • data ważności karty kredytowej
  • CVV2 / CVC2 - trzy ostatnie cyfry wydrukowane na pasku podpisu karty 

Te dane wysyłają Państwo bezpośrednio do banku, który gwarantuje zaszyfrowane przesyłanie danych a nam podaje tylko wynik autoryzacji i tym samym podaje sygnał do realizacji zamówienia. To eliminuje możliwość nadużycia karty kredytowej przez podmiot, który sprzedaje towary i niezabezpieczonych wolnych transferów danych w publicznej sieci w komputowej.

Co robić w razie problemów?

Jeśli wystąpił problem podczas płatności, może to wynikać z następujących przyczyn:

  • Dane karty kredytowej nie zostały wprowadzone poprawnie
  • Twoja karta nie dysponuje wystarczającymi środkami
  • Osiągnięto limit dla transakcji internetowych
  • Karta nie może być używana do płatności w internecie - skontaktuj się z bankiem i zażądaj o zezwolenie tego typu transakcji

Płatność przez Pay U


Bramka płatnicza Pay U
jest systemem opracowanym dla sklepów internetowych. Umożliwia szybkie, proste i bezpieczne płatności online. Bramka płatnicza PayU zrzesza większość banków działających na rynku czeskim. PayU działa na podstawie licencji udzielonej przez Czeski Bank Narodowy w celu świadczenia usług płatniczych na małą skalę z uwzględnieniem szeregu kontroli.

Google Pay

Błyskawiczna płatność online za pośrednictwem Google Pay

PLATBA 24

Szybki transfer České spořitelny za pośrednictwem Serwisu 24


mPeníze

Szybki przelew z mBanku za pośrednictwem bankowości internetowej


MojePlatba

Szybki transfer Komerční banky za pośrednictwem bankowości internetowej

ePlatby

Szybki transfer Raiffeisenbank za pośrednictwem bankowości internetowej


Moneta Money Bank

Szybki transfer Moneta Money Banku za pośrednictwem bankowości internetowej

Sberbank

Szybki transfer Sberbanku za pośrednictwem bankowości internetowej

 
Fio Banka

Szybkie płatności online dla klientów FIO banku


Era

Szybkie płatności online dla klientów Ery


ČSOB

Szybkie płatności online dla klientów CSOB


UniCredit Bank

Szybkie płatności online dla klientów UniCredit Bank

 

Przebieg płatności

Pieniądze są przelewane na konto sprzedającego w ciągu kilku minut. Pozwala to sprzedawcy wysłać towar szybciej. Bezpieczeństwo transakcji gwarantuje Twój bank, ponieważ płatność jest dokonywana w ramach Twojej bankowości internetowej.

Po zalogowaniu się do bankowości internetowej zostanie przedstawiony formularz zlecenia płatniczego zawierający wszystkie niezbędne informacje o płatności, które wystarczy zatwierdzić.

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

lub

Rejestracja