Jak wybrać kółka na skate, by jeździć po królewsku?

8. maja 2019 | 0 komentarzy
8. maja 2019

Jazda na deskorolce bez kółek jest absolutnie niemożliwa – taka prawda. Choć wydaje się to nieprawdopodobne, to te małe okręgłe objekty są bardzo ważne. Jeżeli zdarza ci się nie nadążać za resztą ekipy, bo deska nie jedzie tak szybko jak byś chciał/a, to może najwyższy czas wymienić kółka. Ale jak ich wybrać?

Czytaj więcej

Super lekki materiał O'Neill TechnoButter 3!

25. kwietnia 2019 | 0 komentarzy
25. kwietnia 2019

Trzecia, jeszcze lepsza generacja rewolucyjnego materiału O'Neill TechnoButter 3 to absolutny top na rynku neoprenowym! Pianki zrobione z tego materiału są lżejsze od klasycznych pianek, absorbują mniej wody i szybciej schną.

Czytaj więcej

Fenomen o nazwie Paddleboard

23. kwietnia 2019 | 0 komentarzy
23. kwietnia 2019

Paddleboarding to na prawdę sport dla każdego. Dla młodzieży i dla całych rodzin, czy jako uzupełnienie treningu sportowców, na staw i jezioro, na morze i rzekę... W ostatnich latach paddleboarding stał się bardzo popularny wśród wszystkich generacji a my powiemy ci dlaczego!

Czytaj więcej

MIPS - wyjątkowa technologia ochrony głowy

24. stycznia 2019 | 0 komentarzy
24. stycznia 2019

W zimowej kolekcji kasków Bern znajdziesz modele wyposażone w dwie rewolucyjne technologie - "MIPS - Brain Protection System" dla maksymalnej ochrony głowy i "BOA" dla optymalnego ustawienia obwodu. Technologia MIPS znajduje się u wszystkich dziecięcych kasków.

Czytaj więcej
1 2 3 4 5 6 10 10 |

Newsletter

Nie przegap