• Wywiad z OBA Creators

  Wywiad z OBA Creators

  Ondra i Terka albo też OBA Creators. Dwie kreatywne dusze z wielkim entuzjazmem do rzeczy, które mają sens. Ich praca i doświadczenie mówią same za siebie. Od snowboardingu, produkcji filmików, robienia fotografii, architektury po własną twórczość kreatywną. Właśnie dlatego nie podejmowaliśmy długich decyzji rozważając współpracę, ponieważ jeśli warto kogoś wspierać, to właśnie ich.

  16. 12. 2020

 • Kaunertal Opening 2020: Dzień 3 / SNOWBOARD ZEZULA Team & Freeride TV

  Kaunertal Opening 2020: Dzień 3 / SNOWBOARD ZEZULA Team & Freeride TV

  Oto report i krótki filmik z ostatniego dnia Kaunertal Opening 2020 wraz z OBA CreatorsPorkert Bros i Freeride.cz. A więc nie przegap przeżycia i wrażenia z zakończenia tego tripu.

  24. 11. 2020

 • Kaunertal Opening 2020: Dzień 1 / SNOWBOARD ZEZULA Team & Freeride TV

  Kaunertal Opening 2020: Dzień 1 / SNOWBOARD ZEZULA Team & Freeride TV

  Tegoroczny sezon odstartowaliśmy pełną paradą! W składzie Tereza Čermáková, Ondra Bauer (OBA Creators), Dan & Ondra Porkertovi za SNOWBOARD ZEZULA Team i Pavel Pek, Kuba Myška za Freeride.cz drugi weekend w październiku wybraliśmy się na otwarcie legendarnego tyrolskiego snowparku Kaunertal.

  10. 11. 2020

 • SNOWBOARD ZEZULA Wake Trip 2020

  SNOWBOARD ZEZULA Wake Trip 2020

  Patrik Hanes, Radko Hradil, Tomáš Jadrný i Adam Lejsek x Freeride.cz WAKE, spotkali się zaraz po otwarciu granic w WakeSoul Bearded Brothers, gdzie w przeciągu całego weekendu przebiegała SNOWBOARD ZEZULA session drużynowa. Dużo się fotografowało, dużo nakręcało i oto cały wynik!

  9. 7. 2020

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

lub

Rejestracja