Meganowość od Santa Cruz

19. marca 2019 | 0 komentarzy
19. marca 2019

Oto rower, na który entuzjaści marki Sant Cruz czekali już od wypuszczenia w świat modelu Nomad 4. Przedewszystkim docenią go riderzy, którzy lubią większe rowery i niczym nieograniczoną zabawę na trailach! Z roweru taki jak ten ucieszą się także zawodnicy, którzy potrzebują spolegliwego towarzysza do terenu i torów wyścigowych całego świata. Oto Megatower!

Czytaj więcej

Kurtki wiosenne

13. marca 2019 | 0 komentarzy
13. marca 2019
Marcowa pogoda jest jak na huśtawce, jesteś na to gotowy? Nasza oferta kurtek wiosennych jest! W chłodny, wietrzny dzień ubierz parkę albo kurtkę przez głowę lub z zamkiem błyskawicznym, w cieplejsze dni ubierz bomber lub coach jacket. U nas mamy wszystko! Czytaj więcej

Balance boardy Epic

6. marca 2019 | 0 komentarzy
6. marca 2019

Czy słyszałeś już o balance boardingu? Chodzi o świetny sposób ćwiczenia równowagi, która potrzebna jest w wszystkich dziedzinach sportu, które tak lubimy. Oprócz tego na balance boardach możesz przeżyć mnóstwo zabawy.

Czytaj więcej

Street zabijaka Frank April w SNOBWOARD ZEZULA!

27. lutego 2019 | 0 komentarzy
27. lutego 2019

Światowy snowboardowy street rider Frank April zdecydował się pozwiedzać Czechy. Jednym z przystanków było oczywiście także Brno i nasz sklep SNOWBOARD ZEZULA. W tym oto krótkim fotoraporcie postaramy się przedstawić to szalone spotkanie, którym my i Frank jeszcze długo będziemy wspominać!

Czytaj więcej
1 2 3 4 5 6 48 48 |

Newsletter

Nie przegap