Jak wybrać kółka na skate, by jeździć jak król?

8. maja 2019 | 0 komentarzy
8. maja 2019

Jazda na deskorolce bez kółek jest absolutnie niemożliwa – taka prawda. Choć wydaje się to nieprawdopodobne, to te małe okręgłe objekty są bardzo ważne. Jeżeli zdarza ci się nie nadążać za resztą ekipy, bo deska nie jedzie tak szybko jak byś chciał/a, to może najwyższy czas wymienić kółka. Ale jak ich wybrać?

Czytaj więcej

Wakeboardzista Patrik Hanes jeździ za #snowboardzezulateam

3. maja 2019 | 0 komentarzy
3. maja 2019

Już szósty sezon z rzędu współpracujemy z najbardziej utalentowanym czeskim wakeboardzistą Patrikiem Hanesem, który kładzie sobie bardzo ambitne cele. Z czystym sumieniem możemy także powiedzieć, że jest także naszym najlepszym wakeskaterem. Jeśli chcesz się z nim zapoznać, to przeczytaj to oto interview.

Czytaj więcej

Para za parą, marka Toms obuwa świat

29. kwietnia 2019 | 0 komentarzy
29. kwietnia 2019

Buty i espadryle marki Toms to nie tylko stylowy sposób na obuwanie. Kryje się za nimi bardzo szachetna myśl. Za każdą parę sprzedaną w sklepie, marka Toms obuje jednego bosego malucha pochodzącego z biednej rodziny. Dowodem na to, że taka kampania ma sens, jest 60 milionów dzieci z całego świata, które noszą właśnie te buty!

Czytaj więcej

Arbor i ich nowa bomba: Aaron Draplin Collection

29. kwietnia 2019 | 0 komentarzy
29. kwietnia 2019

Prawdziwy matador wśród producentów boardów znów popisał się czymś niesamowitym! Marka Arbor przedstawia nową kolekcję longboardów, która powstała w ramach współpracy z designerem Aaronem Draplinem. Old-fashioned rękopis Aarona wygląda rewelacyjnie na deskach!

Czytaj więcej
1 2 3 4 5 6 50 50 |

Newsletter

Nie przegap