Kolekcja 2025 Identyfikator produktu 146144
Rower MTB Santa Cruz Megatower C GX AXS 29" matte black
Kolekcja 2025 Identyfikator produktu 146144
27 441.90 zł
32 284.90 zł
Zniżka -15%
[Zdjęcia są ilustracyjne i nie muszą przedstawiać rzeczywistego dopasowania do tego modelu roweru. Dokładne specyfikacje znajdują się w opisie poniżej].
Duże koła, duży skok i wytrzymała rama z włókna węglowego. Jeśli lubisz szybkie i agresywne zjazdy, nie znajdziesz bezpieczniejszego i bardziej wyrafinowanego roweru niż Santa Cruz Megatower. Dzięki stosunkowo stromemu kątowi rury podsiodłowej zapewnia idealne warunki do pedałowania pod górę, a ulepszona geometria zapewnia takie same warunki startowe dla każdego rozmiaru ramy. Ponadto można go spersonalizować za pomocą chipa Flip, który oferuje niskie / wysokie ustawienia, aby zapewnić pożądane zawieszenie.
Specjalny system tylnego zawieszenia VPP zwiększa efektywność każdego naciśnięcia pedału, a wraz z tylnym skokiem 165 mm zapewnia doskonałe poczucie kontroli. Możesz nawet zwiększyć skok do 170 mm, jeśli wybierzesz amortyzator o długości 65 mm. Santa Cruz pomyślał o wszystkim i nawet z całym tym wyposażeniem nie musisz się martwić, że nie będziesz w stanie zmieścić butelki z wodą na rowerze.
Kolejną praktyczną innowacją jest schowek Glovebox wbudowany bezpośrednio w dolną rurę ramy. Wewnątrz znajdują się poręczne kieszenie do bezpiecznego przechowywania narzędzi, zapasowych dętek i innych niezbędnych rzeczy, bez których nie wyobrażasz sobie jazdy.
| Waga | około 15,91 kg |
| Materiał | Carbon C |
| Widelec | RockShox Zeb Select+, 170mm |
| Amortyzator tylny | RockShox Super Deluxe Select+, 230x62.5 |
| Przerzutka | SRAM GX Eagle AXS T-Type, 12spd |
| Zmiana biegów | SRAM AXS Pod Bridge |
| Korby | SRAM GX Eagle DĄB T-Type Crankset, 32t |
| Kaseta | SRAM GX Eagle T-Type, 10-52t |
| Łańcuch | SRAM GX Eagle T-Type, Flattop, 12spd |
| Hamulce | SRAM Code Bronze Stealth |
| Tarcze hamulcowe | SRAM HS2 200mm |
| Stery rowerowe | Cane Creek 40 IS Integrated Headset |
| Kierownica | Santa Cruz 35 Carbon Bar, 800mm |
| Mostek | Burgtec Enduro MK3, 42mm |
| Gripy | Santa Cruz House Grips |
| Piasta przednia | DT Swiss 370, 12x110, 6-Bolt, 28h |
| Piasta tylna | DT Swiss 370, 12x148, XD, 6-Bolt, 36t, 32h |
| Przednia obręcz | Raceface ARC 30 |
| Tylna obręcz | Raceface ARC 30 |
| Przednia opona | Maxxis Assegai 29"x2.5", 3C, MaxxGrip, EXO+ |
| Tylna opona | Maxxis Minion DHR II 29"x2.4", 3C MaxxTerra, Double Down |
| Sztyca | RockShox Reverb Stealth |
| Siodełko | WTB Silverado Medium, CroMo |
Jak zarejestrować rower Santa Cruz, aby uzyskać dożywotnią gwarancję?
| S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|
| A - Reach (mm) | 430/427 | 455/452 | 475/472 | 495/492 | 520/517 |
| B - Stack (mm) | 616/618 | 625/627 | 638/640 | 656/658 | 670/672 |
| C - Kąt głowy (°) | 63.8°/63.5° | 63,8/63,5 | 63,8/63,5 | 63.8°/63.5° | 63.8°/63.5° |
| D - Długość rury podsiodłowej (mm) | 380 | 405 | 430 | 460 | 500 |
| E- Przedni wymiar ramy (mm) | 770 | 799 | 826 | 855 | 886 |
| F - BB Height (mm) | 346/342.5 | 346/342,5 | 346/342,5 | 346/342.5 | 346/342.5 |
| G - BB Drop (mm) | 26.5/30 | 26,5/30 | 26,5/30 | 26.5/30 | 26.5/30 |
| H - Rozstaw osi (mm) | 1206 | 1236/1237 | 1266 | 1298 | 1333/1334 |
| I - Długość tylnej konstrukcji (mm) | 436/437 | 437/438 | 440/441 | 443/444 | 447/448 |
| J - Długość rury głowicy (mm) | 90 | 100 | 115 | 135 | 150 |
| K - Efektywna długość górnej rurki ramy (mm) | 570 | 594/595 | 613 | 637/638 | 666/667 |
| L - Kąt siedziska (°) | 77.24°/77.0° | 77,42/77,2 | 77,8/77,5 | 77.8°/77.5° | 77.8°/77.5° |
| M - Wysokość ramy od podłoża (mm) | 709/705 | 716/712 | 723/718 | 722/717 | 724/720 |
| Waga (kg) | 15.91 | 15.91 |
Adres producenta:
Santa Cruz Bicycles, LLC
2841 Mission Street, Santa Cruz,
California 95060
USA
Adres europejskiego przedstawiciela producenta:
Pon.BikePerformance GmbH
AlteWaggonfabrik,Hauptstraße17&19
55120Mainz,Germany
Zwrotu lub wymiany towaru możesz dokonać w ciągu 14 dni od daty doręczenia bez podania przyczyny.
ZEZULA Club to program lojalnościowy dla klientów SNOWBOARD ZEZULA. Każdy klient, który się zarejestruje, automatycznie staje się członkiem ZEZULA Club i może kupować taniej i cieszyć się wyjątkowymi korzyściami klubowymi: