Kolekcja 2025 Identyfikator produktu 145389
Rower elektryczny Santa Cruz Heckler SL C GX AXS MX matte dark blue
Kolekcja 2025 Identyfikator produktu 145389
35 298.90 zł
41 527.90 zł
Zniżka -15%
Historia ceny
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed zastosowaniem zniżki: 41 527.90 zł
[Zdjęcia są ilustracyjne i nie muszą przedstawiać rzeczywistego dopasowania do tego modelu roweru. Dokładne specyfikacje znajdują się w opisie poniżej].
Szybki, lekki czy wytrzymały? Wybierz wszystkie trzy cechy razem!
Dzięki napędowi FAZUA RIDE 60 lekki ebike Santa Cruz Heckler SL ma mnóstwo mocy i zaskakujący zasięg. Nie brakuje renomowanego zawieszenia VPP ze skokiem 150 mm z tyłu, progresywnej geometrii czy kombinacji kół mullet, dzięki czemu Heckler SL jest zwinnym i dobrze prowadzącym się rowerem na trail. Tylko z dodatkowym wspomaganiem elektrycznym.
Heckler SL to rower na szlaki z ukrytymi supermocami. Zmniejszona masa i naturalny moment obrotowy silnika FAZUA RIDE 60 dają poczucie jazdy klasycznym rowerem terenowym. Po prostu jeździ mocniej. Zasięg jest zbliżony do pełnowymiarowego roweru elektrycznego, pomimo mniejszego akumulatora. Kluczem jest niższe zużycie paliwa systemu FAZUA i niższa masa roweru.
Sterowanie zintegrowane z ramą umożliwia przełączanie między trzema trybami jazdy i wyświetlanie poziomu naładowania baterii. Aplikacja FAZUA zapewnia bardziej szczegółowe ustawienia i informacje.
| Waga | 19,61 kg |
| Materiał | Carbon C |
| Widelec | Fox 36 Float Performance Elite, Grip X2, 160mm |
| Amortyzator tylny | Fox Float X Performance Elite, 210x55 |
| Przerzutka | SRAM GX Eagle AXS T-Type, 12spd |
| Zmiana biegów | SRAM AXS Pod Bridge |
| Korby | Race Face Aeffect R, 165mm lub Praxis eTor AL, 165mm |
| Kaseta | SRAM GX Eagle T-Type, 10-52t |
| Łańcuch | SRAM GX Eagle T-Type, Flattop, 12spd |
| Hamulce | SRAM Maven Bronze Stealth |
| Tarcze hamulcowe | SRAM HS2 200mm |
| Stery rowerowe | Cane Creek 50 IS Integrated Headset |
| Kierownica | Santa Cruz e35 Carbon Bar, 800mm |
| Mostek | Burgtec Enduro MK3, 42mm |
| Gripy | Santa Cruz Bicycles House Grips |
| Piasta przednia | DT Swiss 370, 15x110, Torque Cap, 6-Bolt, 28h |
| Piasta tylna | DT Swis 370, 12x148, XD, 6-Bolt, 36t, 28h |
| Obręcze | Raceface ARC 30 HD |
| Opona przednia | Schwalbe Albert, 29x2.5, Trail Radial Ultra Soft |
| Opona tylna | Schwalbe Albert, 27.5x2.5, Trail Radial Soft |
| Sztyca | OneUp Dropper Post, 31.6 |
| Siodełko | SDG Bel-Air V3, Max Lux-Alloy Atmos |
| Napęd | FAZUA RIDE 60, moment obrotowy 60 Nm |
| Bateria | FAZUA 430 Wh Integrated Battery |
[Zastrzegamy sobie prawo do zmiany komponentów ze względu na różnicę między rzeczywistym dopasowaniem roweru a specyfikacją deklarowaną przez producenta].
Jak zarejestrować rower Santa Cruz, aby uzyskać dożywotnią gwarancję?
| S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|
| Waga (kg) | 19.31 | 19.31 | 19.31 | 19.31 | |
| A - Reach (mm) | 435/432,4 | 460/457,4 | 480/477,5 | 500/497,4 | 525/522,5 |
| B - Stack (mm) | 614,9/616,8 | 624/625,8 | 633/634,9 | 651/653 | 664,5/666,5 |
| C - Kąt głowy (°) | 64,3/64 | 64,3/64 | 64,3/64 | 64,3/64 | 64,3/64 |
| D - Długość rury podsiodłowej (mm) | 380 | 405 | 430 | 460 | 500 |
| E- Przedni wymiar ramy (mm) | 766,1/765,9 | 795,4/795,3 | 819,7/819,6 | 848,4/848,3 | 879,9/879,8 |
| F - BB Height (mm) | 344/340,7 | 344/340,7 | 344/340,7 | 344/340,7 | 344/340,7 |
| G - BB Drop (mm) | F:28,5/31,8 R:9,9/13,3 | F:28,5/31,8 R:9,9/13,3 | F:28,5/31,8 R:9,9/13,3 | F:28,5/31,8 R:9,9/13,3 | F:28,5/31,8 R:9,9/13,3 |
| H - Rozstaw osi (mm) | 1209,1/1209,7 | 1238,4/1239,1 | 1262,7/1263,4 | 1294,4/1295,1 | 1329,9/1330,5 |
| I - Długość tylnej konstrukcji (mm) | 443/443,8 | 443/443,8 | 443/443,8 | 446/446,8 | 450/450,7 |
| J - Długość rury głowicy (mm) | 100 | 110 | 120 | 140 | 155 |
| K - Efektywna długość górnej rurki ramy (mm) | 569,2/579,6 | 602,7/602,9 | 620,6/621,5 | 641,8/642,7 | 669,1/670 |
| L - Kąt siedziska (°) | 76,8/76,6 | 77,1/76,9 | 77,5/77,2 | 77,7/77,5 | 77,8/77,5 |
| M - Wysokość ramy od podłoża (mm) | 720,1/716,2 | 733/728,8 | 733,4/729,3 | 731,7/731,6 | 741/738,6 |
Adres producenta:
Santa Cruz Bicycles, LLC
2841 Mission Street, Santa Cruz,
California 95060
USA
Adres europejskiego przedstawiciela producenta:
Pon.BikePerformance GmbH
AlteWaggonfabrik,Hauptstraße17&19
55120Mainz,Germany
Zwrotu lub wymiany towaru możesz dokonać w ciągu 14 dni od daty doręczenia bez podania przyczyny.
ZEZULA Club to program lojalnościowy dla klientów SNOWBOARD ZEZULA. Każdy klient, który się zarejestruje, automatycznie staje się członkiem ZEZULA Club i może kupować taniej i cieszyć się wyjątkowymi korzyściami klubowymi: