Kolekcja 2025 Identyfikator produktu 146651
Rower elektryczny Rocky Mountain Instinct Powerplay SL Carbon 50 29" white/carbon
Kolekcja 2025 Identyfikator produktu 146651
22 325.90 zł
31 893.90 zł
Wyprzedaż -30%
Historia ceny
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed zastosowaniem zniżki: 31 893.90 zł
[Zdjęcia są ilustracyjne i nie muszą przedstawiać rzeczywistego dopasowania do tego modelu roweru. Dokładne specyfikacje znajdują się w opisie poniżej].
Mniejsza waga, większa siła! Doświadcz zwinności roweru trailowego połączonej z mocą topowego e-bike’a. Nowy, odchudzony model Instinct Powerplay SL jest zwrotny, zabawny, idealnie wyważony i gotowy, by zabrać cię jeszcze dalej.
W jego sercu bije lekki napęd Dyname S4 Lite, który waży o 30% mniej niż Dyname 4.0. Z mocą 550 W i momentem obrotowym 65 Nm jest liderem w swojej kategorii, a uzupełnia go cicha, elegancka i w pełni wyjmowana bateria o pojemności 480 Wh.
Lata rozwoju i doświadczeń zaowocowały precyzyjną kinematyką zawieszenia oraz geometrią, którą możesz dostosować do własnych preferencji dzięki unikalnemu systemowi RIDE-4™. Wystarczy jeden klucz imbusowy, aby wybrać jedną z 4 konfiguracji. Dodatkową zmienność oferują regulowane stery, które pozwalają skorygować zasięg (reach) o ok. 5 mm względem ustawienia neutralnego.
Zawieszenie Smoothlink™ gwarantuje efektywność podczas pedałowania, zachowując przy tym pełną czułość i komfort. Dzięki temu, że w Rocky Mountain dokładnie dopracowano każdy z wielu parametrów zawieszenia, ich rowery zapewniają absolutnie wyjątkowe wrażenia z jazdy.
| Materiał | SMOOTHWALL™ Carbon |
| Napęd | Dyname S4.0 Lite drive system | 550 W Max Power | 250 W Nominal Power | 65 Nm | Rocky Mountain Micro Remote | Low RPM – High Efficiency class 1 eMTB System | Zaprojektowano w Kanadzie |
| Akumulator | 480 Wh Removable Integrated Li-Ion |
| Ładowarka | Rocky Mountain Powerplay FAST Charger | 4A | 48V | Hido Deep Socket Connector |
| Wyświetlacz | Rocky Mountain Jumbotron | Drive System Customization | Battery & Assist Level | Trip | Speed | Cadence | Top Tube Integration |
| Widelec | RockShox Lyrik Select 150 mm | Charger RC Damper | 42mm Offset |
| Amortyzator tylny | Rock Shox Super Deluxe Select+ | 230 x 57.5 mm | 145 mm |
| Przerzutka tylna | Shimano XT |
| Manetka | Shimano XT |
| Korba i zębatka | Race Face Aeffect Cinch 34T | 24 mm Spindle | Crank Length: 170 mm |
| Kaseta | Shimano Deore 10-51T 12 spd |
| Łańcuch | Shimano M6100 |
| Hamulce | Shimano XT Trail 4 Piston | Metal Pads |
| Tarcze hamulcowe | Shimano RT66 203 mm |
| Stery | FSA Orbit NO.85 Reach Adjust | 0mm Cups Installed | +/- 5mm Cups Included | Sealed Stainless 36° x 45° Bearings | 30.2 mm x 41 mm x 7.1 mm Upper | 40 mm x 51.8 mm x 7.5 mm Lower | 1.5" Crown Race |
| Kierownica | Rocky Mountain AM | 780mm Width | 25mm Rise | 9° Backsweep | 5° Upsweep | 35 Clamp |
| Mostek | Rocky Mountain 35 CNC | 0° Rise | Všechny velikosti = 40mm |
| Gripy | ODI Elite Pro Lock On |
| Piasta przednia | Novatec D791SB Sealed Boost 15mm |
| Piasta tylna | Novatec MTB SL Pro Boost 148 mm |
| Obręcze | WTB KOM Trail i30 TCS 2.0 | 28H | Tubeless Set Up | Sealant Incl |
| Szprychy | DT Swiss Competition 2.0/1.8/2.0 |
| Przednia opona | Maxxis Minion DHF 2.5 WT 3C MaxxTerra EXO+ Tubeless Ready |
| Tylna opona | Maxxis Minion DHR II 2.4 WT 3C MaxxTerra EXO+ Tubeless Ready |
| Sztyca | X Fusion Manic Composite 30.9 mm | LG = 170mm |
| Siodełko | WTB Volt Fusion Form 142 | Cromoly Rails |
| L | |
|---|---|
| A - Reach (mm) | 480 |
| B - Stack (mm) | 632 |
| C - Kąt głowy (°) | 64 |
| D - Długość rury podsiodłowej (mm) | 440 |
| G - BB Drop (mm) | 32 |
| H - Rozstaw osi (mm) | 1272 |
| I - Długość tylnej konstrukcji (mm) | 450 |
| J - Długość rury głowicy (mm) | 125 |
| K - Efektywna długość górnej rurki ramy (mm) | 626 |
| L - Kąt siedziska (°) | 77 |
| M - Wysokość ramy od podłoża (mm) | 813 |
Adres producenta:
Rocky Mountain Bicycles
9095, 25e avenue
Saint-Georges (Québec) G6A 1A1
Canada
Adres europejskiego przedstawiciela producenta:
BIKEACTION Fahrradhandelsgesellschaft mbH
Weiskircher Str. 102
63110 Rodgau
Germany
E-mail: service@bikeaction.de
Zwrotu lub wymiany towaru możesz dokonać w ciągu 14 dni od daty doręczenia bez podania przyczyny.
ZEZULA Club to program lojalnościowy dla klientów SNOWBOARD ZEZULA. Każdy klient, który się zarejestruje, automatycznie staje się członkiem ZEZULA Club i może kupować taniej i cieszyć się wyjątkowymi korzyściami klubowymi: