Gogle Anon Sync

  • Towar jest dostępny
  • Darmowa dostawa przy zakupach nad 100 PLN
  • Dostarczymy najpóźniej w poniedziałek 5. 10.
740 PLN
Kolor: black
Kolekcja: zima 2020/2021
Gwarancja: 2 lata
Marka: Anon
Kategoria: Gogle snowboardowe

ZEZULA club ZEZULA Club to program lojalnościowy dla klientów SNOWBOARD ZEZULA. Członkowie kupują tańsze i ekskluzywne korzyści klubowe.

Zostań członkiem ZEZULA Club i uzyskaj wiele korzyści!

ZEZULA Club

ZEZULA club

ZEZULA Club to program lojalnościowy dla klientów SNOWBOARD ZEZULA. Każdy klient, który się zarejestruje, automatycznie staje się członkiem ZEZULA Club i może kupować taniej i cieszyć się wyjątkowymi korzyściami klubowymi:

  • do 20% zniżki na produkty bez rabatu w sklepie internetowym i sklepie
  • tańsza wysyłka
  • niższe limity bezpłatnej wysyłki
  • Priorytet zamówienia
  • specjalne zniżki na produkty, które już zostały przecenione
  • zniżka na wynajem i usługi w SNOWBOARD ZEZULA
Poradnik

Jak wybrać gogle snowboardowe

Gogle snowboardowe to niezbędny element wyposażenia snowboardowego. Chroni oczy przed promieniowaniem słonecznym i UV, rozjaśnia objekty przy złej widoczności i chroni oczy przed wiatrem i śniegiem.

Rozmiar gogli

Producenci oferują gogle snowboardowe w trzech kategoriach - męskie, damskie i dziecięce. Wszystkie gogle mają ustawialną długość paska. Gogle można zatem nosić i na czapce i na kasku.

Różne kolory szybek do różnych warunków

Producenci oferują gogle snowboardowe o różnokolorowych szybkach. Każdy kolor przeznaczony jest do innych warunków widoczności, szybki różnym zposobem powiększają kontrast, mieną kolory i absorbują odblaski. Najuniwersalniejszym kolorem jest kolor brązowy (brozne) i rużowy (rose). Do jazdy we mgle lub śnieżycy najodpowiedniejsze są żółte lub pomarańczowe szybki.
Do ostrego słonka zalecane są ciemniejsze lustrzane szybki a do nosnego jeżdzenia szybki maksymalnie przezroczyste (clear).

Zapasowe szybki

Szybki można łatwo wyjąć z ramka i wymienić. Możesz mieć kilka zapasowych szybek do różnych warunków pogodowych (najlepiej, gdy masz szybkę do słonecznej pogody, do słabe widoczności i do nocnego jeżdżenia). Mnóstwo gogli w naszej ofercie możesz zakupić wprost z szybkami zapasowymi.
Jeżeli przy upadku lub podróży pękł ci szybka, nie smuć się, mamy mnóstwo szybek zapasowych. Jeżeli nie znajdziesz szybki odpowiedniej do twego modelu, poinformuj nas a my spróbujemy ją zyskać.

Wentylacja ramu przeciw zamgleniu

Powietrze przenika między szybki przez otwory w górnej części ramku i unika otworami w jego dolnej części, dzięki temu zapobiega zamgleniu gogli.

Szło sferyczne lub cylindryczne?

Szkło sferyczne (wypukłe) jest maksymalnie dopasowane do naturalnego kształtu twarzy i pola widzenia. Objekty są optycznie identyczne, nie są zniekształcone. Zaokrąglenie szybek zapewnia zawsze prostopadły kąt między gałką oczną i szybką. Gogle ze sferycznymi szybkami są zazwyczaj droższe niż gogle z szybkami cylindrycznymi (walcowymi).

Gogle na okulary dioptryczne - OTG

Dla riderów, którzy noszą okulary, produkowane są specjalne gogle snowboardowe z wyższym ramem i z przestrzenią na ramki okularów. Takie gogle oznaczone są skrótem OTG (Over The Glasses).

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

lub

Rejestracja