Serwis i naprawy

Serwis sprzętu snowboardowego

Zapewniamy kompleksowy i profesjonalny serwis snowboardowy, szlifowanie całopowierzchniowe, ostrzenie krawędzi i woskowanie ślizgu. Nasi eksperci są w stanie naprawić bardzo poważne uszkodzenia, takie jak poszarpane krawędzie czy głębokie rysy na powierzchni ślizgowej.

Po zakończeniu sezonu zimowego zalecamy, aby zaostrzyć krawędzie oraz wyszlifować i nawoskować całą powierzchnię ślizgową. Nie zostawiaj serwisu na ostatnią chwilę!

Serwisu i napraw sprzętu snowboardowego nie przeprowadzamy natychmiastowo. Na kompletne zrealizowanie zamówienia zazwyczaj potrzeba nam 7 dni.

Sprzęt snowboardowy do serwisu przyjmujemy w naszym sklepie w Brnie. Gdzie nas znaleźć?

Serwis snowboardowy - ceny

Woskowanie ślizgu: 55 zł

Za pomocą specjalnego żelazka Toko pokryjemy przy kontrolowanej temperaturze całą powierzchnię ślizgową woskiem o szerokim spektrum działania. Nadmiar wosku usuwamy a następnie szlifujemy i polerujemy cały ślizg za pomocą obrotowej szczotki.

W ciągu sezonu konieczne jest regularne woskowanie ślizgu. Woskowanie to nic trudnego, wystarczy mieć żelazko, wosk i cyklinę - wszystko można znaleźć w naszym sklepie internetowym.

Mały serwis + woskowanie: 150 zł

W cenie małego serwisu zawarte jest wyczyszczenie powierzchni ślizgowej, usunięcie starego wosku, całopowieszchniowe szlifowanie ślizgu i ostrzenie krawędzi. Powierzchnia snowboardu pozbędzie się drobnych rys i stanie się idealnie gładka.

Duży serwis + woskowanie: 180 zł i więcej

Duży serwis to naprawy rys i dziur w powieszchni ślizgu + mały serwis z woskowaniem (jest konieczne po takich naprawach). Koszt dużego serwisu zależy w szczególności od wielkości rys i dziur na powierzchni ślizgu i kosztów zużytych materiałów.

Naprawa uszkodzonych snowboardów

Specjalnym klejem dwuskładnikowym jesteśmy w stanie naprawić różne typy uszkodzeń: np. rozklejone i wygięte snowboardy, poszarpane i zniszczone krawędzie snowboardu, wyrwane części ślizgu zastępujemy nowymi.

Cena waha się w zależności od rodzaju i zakresu napraw. O spodziewanej cenie poinformuje Cię nasz specjalista, który przyjmuje snowboardy do serwisu.

Jak zapobiec powstawaniu uszkodzeń na snowboardzie? Przeczytaj o konserwacji snowboardu i o opiece o powierzchnię ślizgową i krawędzie.

Serwis wiązań

W magazynie mamy dużą ilość części zamiennych: sprzączek, pasków, śrub i dysków do wiązań. Zazwyczaj jesteśmy w stanie naprawić wiązania wszystkich typów.

Do drobnych napraw wiązań doskonale posłużą wam kieszonkowe narzędzia.

Naprawa butów snowboardowych

Oferujemy rówmież naprawę butów snowboardowych: klejenie podeszwy, wymianę i przeszywanie części. Na składzie mamy również wielki wybór zapasowych sznurówek.

Mamy także części zamienne do twardych butów snowboardowych (klamry, zębate paski, obcasy, czubki buta)

Konserwacja butów snowboardowych

Nie znalazłeś części zamiennej, której szukasz?

Oferujemy wiele części zamiennych do większości sprzętu snowboardowego. W przypadku, że nie znalazłeś w naszej ofercie tego, czego szukasz prosimy skontaktuj się z nami.

Jak postępować

 • dokładnie opisz swój problem
 • załącz zdjęcie z produktem do wiadomości e-mail
 • podaj: typ, markę, model, rok produkcji, kolor i rozmiar (w przypadku kiedy chodzi o starszy sprzęt  lub kiedy nie znasz dokładnych danych, spróbuj opisać szukaną część zamienną jak najdokładniej, np. podaj rozmiar)
 • prosimy o podanie danych kontaktowych (telefon, adres)

Serwis sprzętu narciarskiego

Zapewniamy profesjonalny serwis nart, całopowierzchniowe szlifowanie powierzchni ślizgowej, ostrzenie krawędzi i woskowanie.

Serwis sprzętu narciarskiego - ceny

Woskowanie ślizgu: 55 zł

Za pomocą specjalnego żelazka Toko pokryjemy przy kontrolowanej temperaturze całą powierzchnię ślizgową woskiem, o szerokim spektrum działania. Nadmiar wosku jest usuwamy a następnie szlifujemy i polerujemy cały ślizg za pomocą obrotowej szczotki.

W ciągu sezonu konieczne jest regularne woskowanie ślizgu. Woskowanie to nic trudnego, wystarczy mieć żelazko, wosk i cyklinę - wszystko można znaleźć w naszym sklepie internetowym.

Mały serwis + woskowanie: 125 zł

W cenie małego serwisu zawarte jest wyczyszczenie powierzchni ślizgowej, usunięcie starego wosku, całopowieszchniowe szlifowanie ślizgu i ostrzenie krawędzi. Powierzchnia nart pozbędzie się drobnych rys i stanie się idealnie gładka.

Duży serwis + woskowanie: 180 zł i więcej

Duży serwis to naprawy rys i dziur w powieszchni ślizgu + mały serwis z woskowaniem (jest konieczne po takich naprawach). Koszt dużego serwisu zależy w szczególności od wielkości rys i dziur na powierzchni ślizgu i kosztów zużytych materiałów.

Montaż wiązań narciarskich: 100 zł

Montaż wiązań przy zakupach w naszym sklepie zrobimy na miejscu gratis. Usługa ta jest płatna wyłącznie w przypadku instalacji własnego sprzętu.

Regulacja wiązań narciarskich: 50 zł

Wiązania regulujemy w naszym serwisie, następnie wystawiamy dowód o ich regulacji.

Serwis i naprawy sprzętu wakeboardowego

Jeżeli spotka Cię nieszczęście i dojdzie do uszkodzenia Twego sprzętu wakeboardowego to bezzwłocznie odwiedź nasz sklep w Brnie lub wyślij do nas uszkodzony sprzęt.

Zapewniamy profesjonalny serwis sprzętu wakeboardowego. Podstawą jakościowych właściwości deski i z tego wynikającej przyjemności z jazdy, to odpowiednio przygotowany sprzęt bez jakichkolwiek uszkodzeń.

Pamiętaj, że dobrze przygotowany i utrzymywany wakeboard jest o wiele bezpieczniejszy dla Ciebie, jako użytkownika.

Serwisu i napraw sprzętu wakeboardowego nie przeprowadzamy natychmiastowo. Na kompletne zrealizowanie zamówienia zazwyczaj potrzeba 7 dni.

Serwis sprzętu wakeboardowego – cennik

 • Klejenie krawędzi – 25 – 100 zł
 • Klejenie warstw - 25 – 100 zł
 • Wymiana gwintów (tylko u wakeboardów z drewnianym trzonem) – 1 sztuka/80 zł
 • Naprawa głębokich rys w powierzchni ślizgowej (wykrojenie i wymiana części ślizgu) 30 – 100 zł

Serwis i naprawy sprzętu longboardowego

Jesteśmy w stanie zaopiekować się Twojim longboardem! Tak jak większość sprzętu sportowego również longboard potrzebuje regularnego podstawowego serwisu w postaci wyczyszczenia i nasmarowania łożysk, kontroli trucków i również wymiany kółek w zależności od stopnia ich zużycia. Części zamienne, takie jak kółka, łożyska, bushingi itd., mamy zawsze w magazynie i jesteśmy gotowi pomóc Ci w ich wyborze tak, aby dokładnie odpowiadały Twym potrzebom.

Serwis longboardów – cennik

 • Czyszczenie i smarowanie łożysk 16 zł
 • Wymiana bushingów (podczas kupowania nowych części wymiana DARMOWA)
 • Wymiana kółek (podczas kupowania nowych części wymiana DARMOWA)
 • Wymiana gripu 25 - 30 zł
 • Klejenie deski 15 – 50 zł

Serwis i naprawa sprzętu skateboardowego

Oferujemy serwis i naprawę sprzętu skateboardowego w postaci wymiany łożysk, naklejenia gripu, wymiany kółek, ewentualnie bardziej złożonych operacji (np. klejenia deski).

Serwis deskorolek – cennik

 • Czyszczenie i smarowanie łożysk 16 zł
 • Wymiana bushingów (podczas kupowania nowych części wymiana DARMOWA)
 • Wymiana kółek (podczas kupowania nowych części wymiana DARMOWA)
 • Wymiana gripu 25 – 100 zł
 • Klejenie deski 20 - 50 zł

 

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

lub

Rejestracja

Język