Buty Nidecker Micron Boa

 • Towar jest dostępny
 • Darmowa dostawa przy zakupach nad 290 PLN
 • Dostarczymy najpóźniej w wtorek 24. 9.
Tabela rozmiarów
498 PLN
-30% / 712 PLN
Kolor: black
Kolekcja: zima 2018/2019
Gwarancja: 2 lata
Marka: Nidecker
Kategoria: Buty
Kupując otrzymujesz Kartę Stałego Klienta, która daje wiele korzyści!
Opis towaru

Dziecięce buty snowboardowe Nidecker Micron Boa

Dziecięce buty snowboardowe Nidecker Micron Boa zapewniają tyle samo oparcia i wydajności jak dorosłe modele, tyle że są mniejsze. Super wygodnie buty wyposażone w Boa sznurowanie, które jest tak proste w użyciu, że dziecko samo sobie z nimi poradzi. 3D dopasowana wkładka i wytrzymała podeszwa.

Parametry

 • FlowFIT - kombinacją wiedzy i doświadczenia Nidecker i technologii Flow takich jak BOA, powstały wygodne buty z idealnym stosunkiem komfortu : wsparcia : kontroli.
 • Boa M3 Closure System - populatny system sznurowania. Przy pomocy dysku obrotowego zasznurujesz but dokładnie według swych potrzeb, szybko i łatwo.
 • 3D-Molded N-Foam Liner - ergonomicznie dopasowana wkładka z pianki 3D EVA ma miękką wyściółkę EVA, zabudowany system sznurowania dla właściwego trzymania pięty i wewnętrzne J-Bars.
 • Antimicrobial&Moisture Wicking Liner - antybakterialny materiał eliminujący nieprzyjemny zapach i rozmnażanie bakterii.
 • Rubber Cupsole Outsole - super wytrzymała gumowa podeszwa dopasowana idealnie do wiązania.
 • 3D-molded Single-Density Insole - miękka, ergonomicznie dopasowana wyściółka z pianki EVA.
 • Space Blanket - izotermiczna folia jest barierą cieplną a zarazem wkładką utrzymującą ciepło w środku.
 • Velcro Internal Closure
Tabela rozmiarów
UK 12K 13K 1 1,5 2 3
EUR 31 31,5 33 34 34,5 35,5
US 12,5 1 2 2,5 3 4
CM 19,5 20 21 21,5 22 22,5
Poradnik

Jak wybrać buty snowboardowe

Istnieje kilka parametrów, na które należy zwracać uwagę przy wyborze butów. Głównymi są rozmiar, giętkość (flex) i dziedzina snowboardingu, do której są przeznaczone.

Rozmiar butów

Wybierając buty, pomóż sobie tabelą rozmiarów, która znajduje się pod linkiem „Tabela rozmiarów“ na stronach poszczególnych butów snowboardowych. Jeżeli nie znasz rozmiaru swych stóp w danej numeracji (UK, US, EUR), to zmierz swe stopy od pięty po najdłuższy palec. Numeracja MONDO w tabeli podana jest w centymetrach – wybierz buty o pół centymetra większe niż długość Twojej stopy.

Buty zawsze przymierzaj w skarpetkach, w których będziesz jeździł. Maksymalnie ściągnij wewnętrzną wkładkę, włóż ją razem z nogą do buta i zawiąż tak, jak przed jazdą.Po zawiązaniu but powinien przylegać do nogi. Przed pierwszą jazdą obuj buty w domu i poruszaj się wnich przez 30 minut. Jest to wystarczająco długi czas aby stwierdzić czy but ci pasuje. Noga a przedewszystkim pięta nie może się w nim poruszać, ale uważaj, by but nie był za ciasny! Kobiece stopy różnią się w kształcie, dlatego trzeba poświęcić szczególną uwagę, aby dokonać właściwego wyboru. Uwaga na różnice między lewą i prawą stopą, zawsze próbuj oba buty.

Nawet jeżeli wielkość jest odpowiednia, but nie musi Ci pasować. Może być za szeroki, za wąski bądź za niski. Kupując w sklepie internetowym nie oznacza to żadnego problemu – wystarczy, że wyślesz do nas spowrotem parę butów razem z dowodem zakupu a my natychmiast je wymienimy lub zwrócimy Ci pieniądze. Co robić w razie wymiany towaru?

Flex (giętkość) butów

Giętkość butów snowboardowych odpowiada dziedzinie, dla której są przeznaczone. Do freestyle'u pasują miękciejsze buty, które dają więcej swobody w zgięciu przez język buta. Do freeride'u, szybkiej lub agresywnej jazdy pasują raczej twarde buty, mocno trzymające kostkę.

Sznurowadła albo system szybkiego wiązania?

Producenci butów snowboardowych oferują obok tradycyjnych sznurowadeł również systemy szybkiego wiązania, dzięki którym można zawiązać buty o wiele szybciej i z mniejszym wysiłkiem. Niektóre systemy pozwalają wiązać oddzielnie goleń i stopę. Systemy te są solidne i wypróbowane. Jeżeli zdecydujesz się na ich zakup, licz się jednak z o nieco wyższą ceną.

Dodatkowe produkty

Przejść do produktu Gravity Boot Dryer black 2018/2019

Gravity Boot Dryer black

82 PLN

Dostępne rozmiary:

Polecić produkt e-mailem

:
:
: