Wiązania Gravity G3 Lady

  • Towar jest dostępny
  • Darmowa dostawa przy zakupach nad 290 PLN
  • Dostarczymy najpóźniej w piątek 26. 7.
Tabela rozmiarów
430 PLN
-30% / 614 PLN
Kolor: black/mint
Kolekcja: zima 2018/2019
Gwarancja: 2 lata
Marka: Gravity
Kategoria: Wiązania
Kupując otrzymujesz Kartę Stałego Klienta, która daje wiele korzyści!
Opis towaru

Damskie wiązanie Gravity G3 Lady

Panie cieszcie się, wiązanie G3 Lady powraca. Jego konstrukcja i wspaniały design umili każdą chwilę spędzoną na śniegu. Wiązanie powstało przy zastosowaniu najlepszych technologii, nowych fleksybilnyc pasków, które optymalnie fiksują nogę, ale zarazem zachowują maksymalną lekkość. Podstawa świetnie amortyuje wstrząsy i wibracje.

Parametry

  • G3 Baseplate - podstawa w UV kolorach i z ruchomą plastikową piętką do dopasowania do buta. Baseplate pokryty jest wyściółką EVA, która tłumi wstrząsy.
  • Pompki plastikowe - jakościowe pompki plastikowe z prostym zapinaniem.
  • Strap - tylny pasek stosowany w modelach G3 zapewnia komfort i sprężystość ruchów. Minimalizowany gumowy pasek przedni doskonale kopiuje kształt buta.
  • NEW Rubber Toe Strap - nowy gumowy pasek przedni, doskonale dopasowany do kształta buta. But trzyma dokładnie tam, gdzie powinien nawet podczas najdrudniejszych tricków.
  • Asym Highback - nowy asymetryczny highback, wyraźnie redukuje masę a wyściółka z EVA materiału zapewnia amortyzację i komfort.
  • Pokrywa podstawy - w wypadku naszych top modeli baseplate pokryty jest wyściółką z EVA materiału. Dzięki temu cała powierzchnia podeszwy buta jest w kontakcie z wiązaniem, to daje większe czucie przy jeździe w zakrętach.

 

Tabela rozmiarów
M L
UK 5-8 8,5-9
EUR 38-42 42,5-43
US 7-10 10,5-11
CM 24-27 27,5-28
Poradnik

Jak wybrać wiązania snowboardowe

Podczas kupowania wiązań snowboardowych przestrzegamy zasady, że najpierw wybieramy buty snowboardowe a następnie dopasowujemy do nich wiązania. Buty muszą być jak najbardziej dopasowane do nogi a z kolei wiązanie musi być dopasowane do buta.

Rozmiar wiązań

Rozmiar wiązań wybieraj według rozmiaru butów (viz tabela rozmiarów), typ wiązań według dziedziny, której masz w zamiarze się poświęcać. Tak samo jak snowboardy i buty również wiązania dostosowane są do konkretnej dziedziny: freestyle, freeride lub all-mountain.

Długość podstawy, długość strapów i skłon  hi-backa można u większości wiązań regulować. Na wypadek, że nie uda Ci się wszystko optymalnie uregulować za pierwszym razem, weź z sobą narzędzia kieszonkowe i zrób to wprost na stoku.

Odpowiednio uregulowane wiązania i ich umocowanie do deski są podstawą przyjemnej jazdy i umożliwiają w pełni wykorzystać możliwści Twojego snowboarda.

 

Polecić produkt e-mailem

:
:
: