Plecy

Wiązania Flow Fuse Hybrid  blue/black

Kolekcja zima 2020/2021

Najzabawniejsza mieszanka elastyczności i reakcji. Flow Fuse to wiązania, które nie zawiodą Cię swoją świetną reakcją. To popularne wiązania dla… szczegółowy opis

Kolory

821 PLN Zniżka -30 % 1 173 PLN

Darmowa dostawa!

 • Dostarczymy najpóźniej w środę 10. 3.

ZEZULA club Zostań członkiem ZEZULA Club i uzyskaj wiele korzyści!

ZEZULA Club

ZEZULA club

ZEZULA Club to program lojalnościowy dla klientów SNOWBOARD ZEZULA. Każdy klient, który się zarejestruje, automatycznie staje się członkiem ZEZULA Club i może kupować taniej i cieszyć się wyjątkowymi korzyściami klubowymi:

 • do 20% zniżki na produkty bez rabatu w sklepie internetowym i sklepie
 • tańsza wysyłka
 • niższe limity bezpłatnej wysyłki
 • Priorytet zamówienia
 • specjalne zniżki na produkty, które już zostały przecenione
 • zniżka na wynajem i usługi w SNOWBOARD ZEZULA

Co zrobić w przypadku złego wyboru?

Udostępnij produkt

Polecić produkt e-mailem

Męskie wiązania Flow Fuse Hybrid

Najzabawniejsza mieszanka elastyczności i reakcji. Flow Fuse to wiązania, które nie zawiodą Cię swoją świetną reakcją. To popularne wiązania dla jeźdźców freestyle, którzy przede wszystkim potrzebują elastyczności do swoich trików. Pochylona podstawa pozwala na naturalną postawę, która eliminuje zmęczenie i ból nóg. W wersji Hybrid wiązanie wyposażone jest w ExoKush Hybrid Powerstrap z nowym czubkiem.

* Podczas montażu wiązań w systemie Channel (Burton, Endeavour) należy użyć specjalnych śrub M6 x 13 mm, które nie są zawarte w opakowaniu.

Używanie konwencjonalnych śrub może spowodować nieodwracalne uszkodzenie Twojej płyty. Śruby można znaleźć na karcie powiązanych produktów.

Baseplate

 • Glass-Filled Nylon Rockered - wszystkie płyty Flow są zaprojektowane tak, aby przenosić energię bezpośrednio na deskę, bez utraty naturalnego wrażenia z jazdy.

Highback

 • Glass-Filled Nylon - GF Nylon zapewnia zrównoważone połączenie bezpośredniego działania, czułości i wsparcia.

Strapy

 • ExoKush Hybrid Powerstrap - nowy, rozszerzony, rewolucyjny, hybrydowy strap łączy w sobie najlepsze cechy klasycznego paska Flow SpeedEntry i konwencjonalnego paska SideEntry. Przednią część można zapiąć na czubek buta.
 • Technologia Active Strap - wyjątkowa technologia działa bardzo prosto, jednocześnie wysuwając pasek podbicia do przodu, gdy pięta jest otwarta, zwalniając miejsce dla stopy. Kiedy ustawisz piętę w pozycji pionowej, strep również wróci na swoje miejsce i mocno obejmie but.

Klamry

 • Locking Slap Ratchets - innowacyjne klamry oferują nowe możliwości łatwego dokręcania wiązań dokładnie tak, jak potrzebujesz.

Footbed

 • 2.5 ° Canted Dual-Density BankBeds - miękkie podłoże wykonane z materiału EVA do amortyzacji wstrząsów i uderzeń, ustawione pod kątem 2,5 ° dla optymalnej postawy.

Disc

 • Nylon 3 mm Offset Multi-Disk - centralny dysk, który pasuje do wszystkich typów wkładek, w tym Burton Channel (ICS).

Flex (1-10)

 • Średnia elastyczność - 6

Wiązania Flow Fuse Hybrid blue/black 2020/2021

Tabela rozmiarów

M L XL
UK 4,5-7 7,5-9,5 10-13
EUR 37,5-41 41,5-44 44,5-48,5
US 5,5-8 8,5-10,5 11-14
CM 23,5-26 26,5-28,5 29-31,5
 

Jak wybrać wiązania snowboardowe

Podczas kupowania wiązań snowboardowych przestrzegamy zasady, że najpierw wybieramy buty snowboardowe a następnie dopasowujemy do nich wiązania. Buty muszą być jak najbardziej dopasowane do nogi a z kolei wiązanie musi być dopasowane do buta.

Rozmiar wiązań

Rozmiar wiązań wybieraj według rozmiaru butów (viz tabela rozmiarów), typ wiązań według dziedziny, której masz w zamiarze się poświęcać. Tak samo jak snowboardy i buty również wiązania dostosowane są do konkretnej dziedziny: freestyle, freeride lub all-mountain.

Długość podstawy, długość strapów i skłon  hi-backa można u większości wiązań regulować. Na wypadek, że nie uda Ci się wszystko optymalnie uregulować za pierwszym razem, weź z sobą narzędzia kieszonkowe i zrób to wprost na stoku.

Odpowiednio uregulowane wiązania i ich umocowanie do deski są podstawą przyjemnej jazdy i umożliwiają w pełni wykorzystać możliwści Twojego snowboarda.

 

Flow Fuse Hybrid blue/black

Wiązania Flow Fuse Hybrid

Zwrot i wymiana produktów

W ciągu 14 dni od daty dostawy możesz zwrócić lub wymienić towar bez podania przyczyny.

Jak postępować w przypadku wymiany lub zwrotu towaru

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

lub

Rejestracja