Plecy

Wiązania Burton Wms Step On  dusty rose

Kolekcja zima 2020/2021

Oto jedna z najbardziej udanych innowacji, jakie marka Burton dała światu snowboardowemu. W tym wiązaniu marno szukać strapów i pompek, koniec z… szczegółowy opis

Kolory

1 012 PLN Zniżka -20 % 1 265 PLN

Darmowa dostawa!

 • Dostarczymy najpóźniej w czwartek 11. 3.

ZEZULA club Zostań członkiem ZEZULA Club i uzyskaj wiele korzyści!

ZEZULA Club

ZEZULA club

ZEZULA Club to program lojalnościowy dla klientów SNOWBOARD ZEZULA. Każdy klient, który się zarejestruje, automatycznie staje się członkiem ZEZULA Club i może kupować taniej i cieszyć się wyjątkowymi korzyściami klubowymi:

 • do 20% zniżki na produkty bez rabatu w sklepie internetowym i sklepie
 • tańsza wysyłka
 • niższe limity bezpłatnej wysyłki
 • Priorytet zamówienia
 • specjalne zniżki na produkty, które już zostały przecenione
 • zniżka na wynajem i usługi w SNOWBOARD ZEZULA

Co zrobić w przypadku złego wyboru?

Udostępnij produkt

Polecić produkt e-mailem

Damskie wiązanie snowboardowe Burton Step On

Oto jedna z najbardziej udanych innowacji, jakie marka Burton dała światu snowboardowemu. W tym wiązaniu marno szukać strapów i pompek, koniec z żmudnym zapinaniem. Burton Step On czyni snowboarding jeszcze bardziej wspaniałym.

Wiązanie zaprojektowane jest tak, by zapewniało maksymalny komfort nawet po intenzywnym jeżdżeniu. Jest to zasługa systemu amortyzującego Re:Flex™ FullBED cushioning. Jeżeli zamierzasz spędzać wiele czasu na stoku, to ten patent na pewno pokochasz.

Technologie

 • Re:Flex - powiększa flex deski o 71 % w porównaniu z tradycyjnymi wiązaniami z dyskiem. Jest kompatybilny z wszystkimi możliwymi systemami mocowania: 4x4, 3D i The Channel. Minimalistyczna podstawa jest o 20 % lżejsza, a dysk Living Hinge zapewnia flex i reakcyjność.

Parametry

 • Podstawa jest wzmocniona przez zastosowanie mieszanki włókien szklanych i nylonu
 • Zero Forward Lean Hi-Back - ergonomiczny design doskonale kopiuje kształt twoich nóg i daje maksymalny komfort i kontrolę. Riderzy, którzy wolą bardziej swawolną jazdę, docenią nowy Zero Forward Lean design. Oczywiście można także ustawić forward lean, który przyda się podczas szybkiego carvingu i jazdy w rampie.
 • Medium Flex

Jak to działa?

Wiązania Burton Wms Step On dusty rose 2020/2021

Tabela rozmiarów

S M L
UK 3-4 4,5-6,8 7-8
EUR 35-36,5 37-40,5 41-42
US 5-6 6,5-8,5 9-11
CM 22-23 23,5-25,5 26-27
 

Jak wybrać wiązania snowboardowe

Podczas kupowania wiązań snowboardowych przestrzegamy zasady, że najpierw wybieramy buty snowboardowe a następnie dopasowujemy do nich wiązania. Buty muszą być jak najbardziej dopasowane do nogi a z kolei wiązanie musi być dopasowane do buta.

Rozmiar wiązań

Rozmiar wiązań wybieraj według rozmiaru butów (viz tabela rozmiarów), typ wiązań według dziedziny, której masz w zamiarze się poświęcać. Tak samo jak snowboardy i buty również wiązania dostosowane są do konkretnej dziedziny: freestyle, freeride lub all-mountain.

Długość podstawy, długość strapów i skłon  hi-backa można u większości wiązań regulować. Na wypadek, że nie uda Ci się wszystko optymalnie uregulować za pierwszym razem, weź z sobą narzędzia kieszonkowe i zrób to wprost na stoku.

Odpowiednio uregulowane wiązania i ich umocowanie do deski są podstawą przyjemnej jazdy i umożliwiają w pełni wykorzystać możliwści Twojego snowboarda.

 

Burton Wms Step On dusty rose

Wiązania Burton Wms Step On

Zwrot i wymiana produktów

W ciągu 14 dni od daty dostawy możesz zwrócić lub wymienić towar bez podania przyczyny.

Jak postępować w przypadku wymiany lub zwrotu towaru

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

lub

Rejestracja