Plecy

Wiązania Burton Step On  black

Kolekcja zima 2020/2021

Jedna z najbardziej udanych innowacji marki Burton. Wiązanie snowboardowe pozbawione sprzączek i długich zapięć. Burton Step On. To kolejny krok… szczegółowy opis

Kolory

1 012 PLN Zniżka -20 % 1 265 PLN

Darmowa dostawa!

 • Dostarczymy najpóźniej w środę 10. 3.

ZEZULA club Zostań członkiem ZEZULA Club i uzyskaj wiele korzyści!

ZEZULA Club

ZEZULA club

ZEZULA Club to program lojalnościowy dla klientów SNOWBOARD ZEZULA. Każdy klient, który się zarejestruje, automatycznie staje się członkiem ZEZULA Club i może kupować taniej i cieszyć się wyjątkowymi korzyściami klubowymi:

 • do 20% zniżki na produkty bez rabatu w sklepie internetowym i sklepie
 • tańsza wysyłka
 • niższe limity bezpłatnej wysyłki
 • Priorytet zamówienia
 • specjalne zniżki na produkty, które już zostały przecenione
 • zniżka na wynajem i usługi w SNOWBOARD ZEZULA

Co zrobić w przypadku złego wyboru?

Udostępnij produkt

Polecić produkt e-mailem

Męskie wiązania snowboardowe Burton Step On

Jedna z najbardziej udanych innowacji marki Burton. Wiązanie snowboardowe pozbawione sprzączek i długich zapięć. Burton Step On. To kolejny krok bliżej do beztroskiej i zabawnej jazdy na snowboardzie.

Wiązanie zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalny komfort przez jak najdłuższy czas jazdy. Jeśli więc naprawdę spędzasz dużo czasu na stoku, to jest to właściwe rozwiązania dla Ciebie. Dzięki systemowi amortyzacji Re: Flex ™ FullBED , całe wiązanie jest bardzo miękkie, ale jednocześnie pewnie i bezpiecznie trzyma stopę.

Technologia

 • Re: Flex - zwiększa flexi deski o 71% w przeciwieństwie do tradycyjnych wiązań tarczowych, a wszystko to w pakiecie, który jest kompatybilny ze wszystkimi głównymi systemami mocowania, w tym 4x4, 3D i najnowszą generacją The Channel. Zminimalizowana podstawa zmniejsza wagę o 20%, a dysk Living Hinge jest sekretem zwiększania zgięcia i czułości.

Szczegóły i parametry

 • Podstawa wiązania wzmocniona domieszką włókna szklanego i nylonu
 • Zero Forward Lean Hi-Back - ergonomiczna konstrukcja dokładnie odwzorowuje kształt prawej i lewej stopy, zapewniając maksymalny komfort i kontrolę. Jeźdźcy, którzy wolą spokojną i zrelaksowaną jazdę, pokochają ustawienie Zero Forward Lean - zawsze można też przystować wiązanie do bardziej energicznych pozycji, aby umożliwić dynamiczny carving i jazdę na krawędziach.
 • Medium Flex

Wiązania Burton Step On black 2020/2021

Tabela rozmiarów

S M L
UK 6-7 7,5-9,5 10-12
EUR 40-41 41,5-43,5 44-46
US 6-8 8,5-10,5 11-13
CM 25-26 26,5-28,5 29-31
 

Jak wybrać wiązania snowboardowe

Podczas kupowania wiązań snowboardowych przestrzegamy zasady, że najpierw wybieramy buty snowboardowe a następnie dopasowujemy do nich wiązania. Buty muszą być jak najbardziej dopasowane do nogi a z kolei wiązanie musi być dopasowane do buta.

Rozmiar wiązań

Rozmiar wiązań wybieraj według rozmiaru butów (viz tabela rozmiarów), typ wiązań według dziedziny, której masz w zamiarze się poświęcać. Tak samo jak snowboardy i buty również wiązania dostosowane są do konkretnej dziedziny: freestyle, freeride lub all-mountain.

Długość podstawy, długość strapów i skłon  hi-backa można u większości wiązań regulować. Na wypadek, że nie uda Ci się wszystko optymalnie uregulować za pierwszym razem, weź z sobą narzędzia kieszonkowe i zrób to wprost na stoku.

Odpowiednio uregulowane wiązania i ich umocowanie do deski są podstawą przyjemnej jazdy i umożliwiają w pełni wykorzystać możliwści Twojego snowboarda.

 

Burton Step On black

Wiązania Burton Step On

Zwrot i wymiana produktów

W ciągu 14 dni od daty dostawy możesz zwrócić lub wymienić towar bez podania przyczyny.

Jak postępować w przypadku wymiany lub zwrotu towaru

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

lub

Rejestracja