Kolekcja 2025 Identyfikator produktu 148021
Rower MTB Santa Cruz Nomad CC X0 AXS RSV MX gloss stormbringer purple
Kolekcja 2025 Identyfikator produktu 148021
37 416.90 zł
44 019.90 zł
Zniżka -15%
Historia ceny
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed zastosowaniem zniżki: 44 019.90 zł
[Zdjęcia są ilustracyjne i nie muszą przedstawiać rzeczywistego dopasowania do tego modelu roweru. Dokładne specyfikacje znajdują się w opisie poniżej].
Chcesz poszaleć na górskich trailach lub jeździć jedno kółko za drugim w bike parku? To, czego potrzebujesz, to Nomad. Ten rower nie przestraszy się nawet linii startu z twoich najdzikszych wyścigowych marzeń. Jest po prostu gotowy do jazdy w dowolnym miejscu i czasie. Jedyne, czego mu brakuje, to ty.
170 mm skoku to właściwy składnik na strome zjazdy, na których Nomad błyszczy. Dzięki kołom 29„ z przodu i 27,5” z tyłu zyskujesz doskonałą przyczepność i stabilność, a także łatwość manewrowania w wąskich, ciasnych zakrętach. Bardziej agresywny kąt sterów zapewnia doskonałe wrażenia downhillowe, podczas gdy kąt rury podsiodłowej pozwala na bardziej wyprostowaną pozycję dla wygodnego pedałowania pod górę.
Zawieszenie VPP™ zapewnia równowagę między wydajnością pedałowania a osiągami na nierównych nawierzchniach. Nomad wyróżnia się doskonałą amortyzacją, dzięki czemu poczujesz się pewniej na trudnych odcinkach. Ale ponieważ nadal jest wydajny w pedałowaniu, nie ma trudności z pokonywaniem najwyższych traili, jak inne rowery.
| Waga | 15,62 kg |
| Materiał | Carbon CC |
| Widelec | FOX 38 Float Factory Elite, Grip X2, 170mm lub RockShox Zeb Ultimate, 170mm |
| Amortyzator tylny | Fox Float X2 Factory, 230x65 |
| Przerzutka | SRAM X0 Eagle AXS T-Type, 12spd |
| Zmiana biegów | SRAM AXS Pod Controller Rocker Paddle |
| Korby | SRAM X0 Eagle DĄB T-Type Crankset, 32t |
| Kaseta | SRAM X0 Eagle T-Type, 10-52t |
| Łańcuch | SRAM X0 Eagle T-Type, Flattop, 12spd |
| Hamulce | SRAM Maven Silver Stealth |
| Tarcze hamulcowe | SRAM HS2 200mm |
| Stery rowerowe | Cane Creek 40 IS Integrated Headset |
| Kierownica | Santa Cruz 35 Carbon Bar, 800mm |
| Mostek | Burgtec Enduro MK3, 42mm |
| Gripy | Santa Cruz Bicycle House Grips |
| Piasta przednia | Industry Nine 1/1, 15x110, 6-Bolt, 28h |
| Piasta tylna | Industry Nine 1/1, 12x148, XD, 6-Bolt, 32h |
| Obręcze | Reserve 30|HD Carbon |
| Opona przednia | Maxxis Assegai 29"x2.5", 3C MaxxGrip, EXO+ |
| Opona tylna | Maxxis Minion DHR II 27.5"x2.4", 3C MaxxTerra, Double Down |
| Dętka | Tubeless Sealant |
| Sztyca | OneUp Dropper Post, 31.6 |
| Siodełko | WTB Silverado Medium Fusion, CroMo SL |
[Zastrzegamy sobie prawo do zmiany komponentów ze względu na różnicę między rzeczywistym dopasowaniem roweru a specyfikacją deklarowaną przez producenta].
Jak zarejestrować rower Santa Cruz, aby uzyskać dożywotnią gwarancję
| S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|
| A - Reach (mm) | 430/427 | 455/452 | 475/472 | 495/492 | 520/517 |
| B - Stack (mm) | 616/618 | 625/627 | 638/640 | 656/658 | 670/672 |
| C - Kąt głowy (°) | 63.8/63.5 | 63.8/63.5 | 63.8/63.5 | 63.8/63.5 | 63.8/63.5 |
| D - Długość rury podsiodłowej (mm) | 380 | 405 | 430 | 460 | 500 |
| E- Przedni wymiar ramy (mm) | 770 | 799 | 826 | 855 | 886 |
| F - BB Height (mm) | 346/343 | 346/343 | 346/343 | 346/343 | 346/343 |
| G - BB Drop (mm) | F:27/30 R:8/11 | F:27/30 R:8/11 | F:27/30 R:8/11 | F:27/30 R:8/11 | F:27/30 R:8/11 |
| H - Rozstaw osi (mm) | 1209 | 1239/1240 | 1269/1270 | 1301/1302 | 1336/1337 |
| I - Długość tylnej konstrukcji (mm) | 439/440 | 440/441 | 443/444 | 446/447 | 450/451 |
| J - Długość rury głowicy (mm) | 90 | 100 | 115 | 135 | 150 |
| K - Efektywna długość górnej rurki ramy (mm) | 570/571 | 594/594 | 612/613 | 637/638 | 666/667 |
| L - Kąt siedziska (°) | 77.2/77 | 77.4/77.2 | 77.9/77.6 | 77.8/77.5 | 77.7/77.5 |
| M - Wysokość ramy od podłoża (mm) | 709/705 | 594 | 723/719 | 722/717 | 725/720 |
Adres producenta:
Santa Cruz Bicycles, LLC
2841 Mission Street, Santa Cruz,
California 95060
USA
Adres europejskiego przedstawiciela producenta:
Pon.BikePerformance GmbH
AlteWaggonfabrik,Hauptstraße17&19
55120Mainz,Germany
Zwrotu lub wymiany towaru możesz dokonać w ciągu 14 dni od daty doręczenia bez podania przyczyny.
ZEZULA Club to program lojalnościowy dla klientów SNOWBOARD ZEZULA. Każdy klient, który się zarejestruje, automatycznie staje się członkiem ZEZULA Club i może kupować taniej i cieszyć się wyjątkowymi korzyściami klubowymi: