Kolekcja 2025 Identyfikator produktu 145879
Rower MTB Santa Cruz Megatower CC X0 AXS RSV 29" gloss crimson
Kolekcja 2025 Identyfikator produktu 145879
37 478.90 zł
44 092.90 zł
Zniżka -15%
Historia ceny
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed zastosowaniem zniżki: 44 092.90 zł
[Zdjęcia są ilustracyjne i nie muszą przedstawiać rzeczywistego dopasowania do tego modelu roweru. Dokładne specyfikacje znajdują się w opisie poniżej].
Duże koła, mocny skok i wytrzymała rama z karbonu. Jeśli lubisz szybką i agresywną downhillową jazdę, nie znajdziesz bezpieczniejszego i bardziej wyrafinowanego roweru niż Santa Cruz Megatower. Dzięki stosunkowo stromemu kątowi rury podsiodłowej zapewnia idealne warunki do pedałowania pod górę, a ulepszona geometria zapewnia takie same warunki startowe dla każdego rozmiaru ramy. Ponadto można go spersonalizować za pomocą chipa Flip, który oferuje low/high ustawienia, aby zapewnić pożądane zawieszenie.
Specjalny system tylnego zawieszenia VPP zwiększa efektywność każdego naciśnięcia pedału, a wraz z tylnym skokiem 165 mm zapewnia doskonałe poczucie kontroli. Możesz nawet zwiększyć skok do 170 mm, jeśli wybierzesz amortyzator o długości 65 mm. Santa Cruz pomyślał o wszystkim i nawet z całym tym wyposażeniem nie musisz się martwić, że nie będziesz w stanie zmieścić butelki z wodą na rowerze.
Kolejną praktyczną innowacją jest schowek Glovebox wbudowany bezpośrednio w dolną rurę ramy. Wewnątrz znajdują się poręczne kieszenie do bezpiecznego przechowywania narzędzi, zapasowych dętek i innych niezbędnych rzeczy, bez których nie wyobrażasz sobie jazdy.
| Waga | około 15,19 kg |
| Materiał | Carbon CC |
| Widelec | RockShox Zeb Ultimate, 170mm lub Fox 38 Float Factory |
| Amortyzator tylny | FOX Float X2 Factory, 230x62.5 |
| Przerzutka | SRAM X0 Eagle AXS T-Type, 12spd |
| Zmiana biegów | SRAM AXS Pod Bridge |
| Korby | SRAM X0 Eagle DĄB T-Type Crankset, 32t |
| Kaseta | SRAM X0 Eagle T-Type, 10-52t |
| Łańcuch | SRAM X0 Eagle T-Type, Flattop, 12spd |
| Hamulce | SRAM Code Silver Stealth |
| Tarcze hamulcowe | SRAM HS2 200mm |
| Stery rowerowe | Cane Creek 40 IS Integrated Headset |
| Kierownica | Santa Cruz 35 Carbon Bar, 800mm |
| Mostek | Burgtec Enduro MK3, 42mm |
| Gripy | Santa Cruz Bicycles House Grips |
| Piasta przednia | Industry Nine 1/1, 15x110, Torque Cap, 6-Bolt, 28h |
| Piasta tylna | Industry Nine 1/1, 12x148, XD, 6-Bolt, 28h |
| Obręcze | Reserve 30|HD 29" |
| Przednia opona | Maxxis Assegai 29"x2.5", 3C, MaxxGrip, EXO+ |
| Tylna opona | Maxxis Minion DHR II 29"x2.4"WT, 3C MaxxTerra, EXO+ |
| Sztyca | OneUp V2 Dropper Post, 31.6 lub RockShox Reverb Stealth lub Fox Transfer |
| Siodełko | WTB Silverado Medium CroMo |
| Akcesoria | SRAM eTap Powerpack 1 Battery |
[Zastrzegamy sobie prawo do zmiany komponentów ze względu na różnicę między rzeczywistym dopasowaniem koła a specyfikacją podaną przez producenta].
Jak zarejestrować rower Santa Cruz, aby uzyskać dożywotnią gwarancję?
| M | XL | |
|---|---|---|
| Waga (kg) | 15.84 | 15.84 |
| A - Reach (mm) | 455/452 | 495/492 |
| B - Stack (mm) | 625/627 | 656/658 |
| C - Kąt głowy (°) | 63,8/63,5 | 63,8/63,5 |
| D - Długość rury podsiodłowej (mm) | 405 | 460 |
| E- Przedni wymiar ramy (mm) | 799 | 855 |
| F - BB Height (mm) | 346/342,5 | 346/342,5 |
| G - BB Drop (mm) | 26,5/30 | 26,5/30 |
| H - Rozstaw osi (mm) | 1236/1237 | 1298 |
| I - Długość tylnej konstrukcji (mm) | 437/438 | 443/444 |
| J - Długość rury głowicy (mm) | 100 | 135 |
| K - Efektywna długość górnej rurki ramy (mm) | 594/595 | 637/638 |
| L - Kąt siedziska (°) | 77,42/77,2 | 77,8/77,5 |
| M - Wysokość ramy od podłoża (mm) | 716/712 | 722/717 |
Adres producenta:
Santa Cruz Bicycles, LLC
2841 Mission Street, Santa Cruz,
California 95060
USA
Adres europejskiego przedstawiciela producenta:
Pon.BikePerformance GmbH
AlteWaggonfabrik,Hauptstraße17&19
55120Mainz,Germany
Zwrotu lub wymiany towaru możesz dokonać w ciągu 14 dni od daty doręczenia bez podania przyczyny.
ZEZULA Club to program lojalnościowy dla klientów SNOWBOARD ZEZULA. Każdy klient, który się zarejestruje, automatycznie staje się członkiem ZEZULA Club i może kupować taniej i cieszyć się wyjątkowymi korzyściami klubowymi: