Kolekcja 2025 Identyfikator produktu 148014
Rower elektryczny Santa Cruz Heckler SL CC XX AXS RSV MX matte dark blue
Kolekcja 2025 Identyfikator produktu 148014
46 593.90 zł
54 816.90 zł
Zniżka -15%
Historia ceny
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed zastosowaniem zniżki: 54 816.90 zł
[Zdjęcia są ilustracyjne i nie muszą przedstawiać rzeczywistego dopasowania do tego modelu roweru. Dokładne specyfikacje znajdują się w opisie poniżej].
Szybki, lekki czy wytrzymały? Wybierz wszystkie trzy cechy razem!
Dzięki napędowi FAZUA RIDE 60 lekki ebike Santa Cruz Heckler SL ma mnóstwo mocy i zaskakujący zasięg. Nie brakuje renomowanego zawieszenia VPP ze skokiem 150 mm z tyłu, progresywnej geometrii czy kombinacji kół mullet, dzięki czemu Heckler SL jest zwinnym i dobrze prowadzącym się rowerem na trail. Tylko z dodatkowym wspomaganiem elektrycznym.
Heckler SL to rower na szlaki z ukrytymi supermocami. Zmniejszona masa i naturalny moment obrotowy silnika FAZUA RIDE 60 dają poczucie jazdy klasycznym rowerem terenowym. Po prostu jeździ mocniej. Zasięg jest zbliżony do pełnowymiarowego roweru elektrycznego, pomimo mniejszego akumulatora. Kluczem jest niższe zużycie paliwa systemu FAZUA i niższa masa roweru.
Sterowanie zintegrowane z ramą umożliwia przełączanie między trzema trybami jazdy i wyświetlanie poziomu naładowania baterii. Aplikacja FAZUA zapewnia bardziej szczegółowe ustawienia i informacje.
| Waga | około 19,36 kg |
| Materiał | Carbon CC |
| Widelec | Fox 36 Float Factory, Grip X2, 160mm lub RockShox Lyrik Ultimate, 160mm |
| Amortyzator tylny | Fox Float X Factory, 210x55 lub RockShox Super Deluxe Ultimate, 210x55 |
| Przerzutka | SRAM XX Eagle AXS T-Type, 12spd |
| Zmiana biegów | SRAM AXS Pod Controller Rocker Paddle |
| Korby | Race Face Era-E Carbon, 165mm |
| Kaseta | SRAM XX Eagle T-Type, 10-52t |
| Łańcuch | SRAM XX SL Eagle T-Type, Flattop, 12spd |
| Hamulce | SRAM Maven Ultimate Stealth |
| Tarcze hamulcowe | SRAM HS2 200mm |
| Stery rowerowe | Chris King DropSet 3 Integrated Headset |
| Kierownica | Santa Cruz e35 Carbon Bar, 800mm |
| Mostek | Burgtec Enduro MK3 Machined, 42mm |
| Gripy | Santa Cruz Bicycles House Grips |
| Piasta przednia | Industry Nine Hydra, 15x110, 6-Bolt 28h |
| Piasta tylna | Industry Nine Hydra, 12x148, XD, 6-Bolt, 28h |
| Obręcze | Reserve 30|HD Carbon |
| Opona przednia | Schwalbe Albert, 29x2.5, Trail Radial Ultra Soft |
| Opona tylna | Schwalbe Albert, 27.5x2.5, Trail Radial Soft |
| Sztyca siodełka | OneUp Dropper Post, 31.6 |
| Siodełko | WTB Silverado Medium Fusion, Stainless |
| Napęd | FAZUA RIDE 60 z siłą 60 Nm |
| Bateria | FAZUA 430 Wh Integrated Battery |
[Zastrzegamy sobie prawo do zmiany komponentów ze względu na różnicę między rzeczywistym dopasowaniem roweru a specyfikacją deklarowaną przez producenta].
Jak zarejestrować rower Santa Cruz, aby uzyskać dożywotnią gwarancję?
| S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|
| A - Reach (mm) | 435/432,4 | 460/457,4 | 480/477,5 | 500/497,4 | 525/522,5 |
| B - Stack (mm) | 614,9/616,8 | 624/625,8 | 633/634,9 | 651/653 | 664,5/666,5 |
| C - Kąt głowy (°) | 64,3/64 | 64,3/64 | 64,3/64 | 64,3/64 | 64,3/64 |
| D - Długość rury podsiodłowej (mm) | 380 | 405 | 430 | 460 | 500 |
| E- Przedni wymiar ramy (mm) | 766,1/765,9 | 795,4/795,3 | 819,7/819,6 | 848,4/848,3 | 879,9/879,8 |
| F - BB Height (mm) | 344/340,7 | 344/340,7 | 344/340,7 | 344/340,7 | 344/340,7 |
| G - BB Drop (mm) | F:28,5/31,8 R:9,9/13,3 | F:28,5/31,8 R:9,9/13,3 | F:28,5/31,8 R:9,9/13,3 | F:28,5/31,8 R:9,9/13,3 | F:28,5/31,8 R:9,9/13,3 |
| H - Rozstaw osi (mm) | 1209,1/1209,7 | 1238,4/1239,1 | 1262,7/1263,4 | 1294,4/1295,1 | 1329,9/1330,5 |
| I - Długość tylnej konstrukcji (mm) | 443/443,8 | 443/443,8 | 443/443,8 | 446/446,8 | 450/450,7 |
| J - Długość rury głowicy (mm) | 100 | 110 | 120 | 140 | 155 |
| K - Efektywna długość górnej rurki ramy (mm) | 569,2/579,6 | 602,7/602,9 | 620,6/621,5 | 641,8/642,7 | 669,1/670 |
| L - Kąt siedziska (°) | 76,8/76,6 | 77,1/76,9 | 77,5/77,2 | 77,7/77,5 | 77,8/77,5 |
| M - Wysokość ramy od podłoża (mm) | 720,1/716,2 | 733/728,8 | 733,4/729,3 | 731,7/731,6 | 741/738,6 |
| Waga (kg) | 19.31 |
Adres producenta:
Santa Cruz Bicycles, LLC
2841 Mission Street, Santa Cruz,
California 95060
USA
Adres europejskiego przedstawiciela producenta:
Pon.BikePerformance GmbH
AlteWaggonfabrik,Hauptstraße17&19
55120Mainz,Germany
Zwrotu lub wymiany towaru możesz dokonać w ciągu 14 dni od daty doręczenia bez podania przyczyny.
ZEZULA Club to program lojalnościowy dla klientów SNOWBOARD ZEZULA. Każdy klient, który się zarejestruje, automatycznie staje się członkiem ZEZULA Club i może kupować taniej i cieszyć się wyjątkowymi korzyściami klubowymi: