Kolekcja 2026 Identyfikator produktu 150041
Rower elektryczny Santa Cruz Heckler SL C 70 MX matte dark blue
Kolekcja 2026 Identyfikator produktu 150041
31 456.90 zł
[Zdjęcia są ilustracyjne i nie muszą przedstawiać rzeczywistego dopasowania do tego modelu roweru. Dokładne specyfikacje znajdują się w opisie poniżej].
Szybki, lekki czy mocny? Wybierz wszystkie trzy zalety razem!
Dzięki napędowi FAZUA RIDE 60 lekki ebike Santa Cruz Heckler SL ma mnóstwo mocy i zaskakujący zasięg. Nie brakuje renomowanego zawieszenia VPP ze skokiem 150 mm z tyłu, progresywnej geometrii czy kombinacji kół mullet, dzięki czemu Heckler SL jest zwinnym i dobrze prowadzącym się rowerem na trail. Tylko z dodatkowym wspomaganiem elektrycznym.
Heckler SL to rower na szlaki z ukrytymi supermocami. Zmniejszona masa i naturalny moment obrotowy silnika FAZUA RIDE 60 dają poczucie jazdy klasycznym rowerem terenowym. Po prostu jeździ mocniej. Zasięg jest zbliżony do pełnowymiarowego roweru elektrycznego, pomimo mniejszego akumulatora. Kluczem jest niższe zużycie paliwa systemu FAZUA i niższa masa roweru.
Sterowanie zintegrowane z ramą umożliwia przełączanie między trzema trybami jazdy i wyświetlanie poziomu naładowania baterii. Aplikacja FAZUA zapewnia bardziej szczegółowe ustawienia i informacje.
| Waga | ok. 19,95 kg |
| Materiał | Carbon C |
| Widelec | RockShox Lyrik Base, 160 mm |
| Amortyzator tylny | FOX Float Rhythm, 210x55 lub FOX Float Performance, 210x55 |
| Przerzutka | SRAM 70 Eagle T-Type, 12spd |
| Zmiana biegów | SRAM 90 Eagle T-Type, Single Click, 12spd |
| Korby | E13 Helix eSpec, 165 mm |
| Nabój | SRAM XS 1270 Eagle T-Type, 10-52 |
| Łańcuch | SRAM 70 Eagle T-Type, Flattop, 12spd |
| Hamulce | SRAM DB8 |
| Tarcze hamulcowe | SRAM Centerline, 200mm |
| Stery rowerowe | FSA IS-2/47/42 ACB lub Cane Creek 10 IS Integrated Headset |
| Kierownica | Burgtec Alloy Bar 35x800mm, 30mm Rise lub e13 TRS Base Bar 35x800, 30mm Rise |
| Mostek | OneUp Enduro stem 42 mm lub e13 TRS Base Stem 40mm |
| Gripy | Santa Cruz Bicycles House Grips |
| Piasta przednia | SRAM MTH 716, 15x110, 6-Bolt, 32h |
| Piasta tylna | SRAM MTH 746, 12x148, HG, 6-Bolt, 32h |
| Obręcze | WTB ST Tough 30 |
| Opona przednia | Schwalbe Albert, 29x2.5, Trail Radial Ultra Soft |
| Opona tylna | Schwalbe Albert, 27.5x2.5, Trail Radial Soft |
| Sztyca siodełka | SDG Tellis Dropper, 31.6, S: 125 mm, M: 150 mm, L: 170 mm, XL/XXL: 200 mm |
| Siodełko | SDG Bel-Air V3 Max |
| Napęd | FAZUA RIDE 60, moment obrotowy 60 Nm |
| Bateria | FAZUA 480 Wh Integrated Battery |
[Zastrzegamy sobie prawo do zmiany komponentów ze względu na różnicę między rzeczywistym dopasowaniem roweru a specyfikacją deklarowaną przez producenta].
Jak zarejestrować rower Santa Cruz, aby uzyskać dożywotnią gwarancję?
| S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|
| A - Reach (mm) | 435/432,4 | 460/457,4 | 480/477,5 | 500/497,4 | 525/522,5 |
| B - Stack (mm) | 614,9/616,8 | 624/625,8 | 633/634,9 | 651/653 | 664,5/666,5 |
| C - Kąt głowy (°) | 64,3/64 | 64,3/64 | 64,3/64 | 64,3/64 | 64,3/64 |
| D - Długość rury podsiodłowej (mm) | 380 | 405 | 430 | 460 | 500 |
| E- Przedni wymiar ramy (mm) | 766,1/765,9 | 795,4/795,3 | 819,7/819,6 | 848,4/848,3 | 879,9/879,8 |
| F - BB Height (mm) | 344/340,7 | 344/340,7 | 344/340,7 | 344/340,7 | 344/340,7 |
| G - BB Drop (mm) | F:28,5/31,8 R:9,9/13,3 | F:28,5/31,8 R:9,9/13,3 | F:28,5/31,8 R:9,9/13,3 | F:28,5/31,8 R:9,9/13,3 | F:28,5/31,8 R:9,9/13,3 |
| H - Rozstaw osi (mm) | 1209,1/1209,7 | 1238,4/1239,1 | 1262,7/1263,4 | 1294,4/1295,1 | 1329,9/1330,5 |
| I - Długość tylnej konstrukcji (mm) | 443/443,8 | 443/443,8 | 443/443,8 | 446/446,8 | 450/450,7 |
| J - Długość rury głowicy (mm) | 100 | 110 | 120 | 140 | 155 |
| K - Efektywna długość górnej rurki ramy (mm) | 569,2/579,6 | 602,7/602,9 | 620,6/621,5 | 641,8/642,7 | 669,1/670 |
| L - Kąt siedziska (°) | 76,8/76,6 | 77,1/76,9 | 77,5/77,2 | 77,7/77,5 | 77,8/77,5 |
| M - Wysokość ramy od podłoża (mm) | 720,1/716,2 | 733/728,8 | 733,4/729,3 | 731,7/731,6 | 741/738,6 |
Adres producenta:
Santa Cruz Bicycles, LLC
2841 Mission Street, Santa Cruz,
California 95060
USA
Adres europejskiego przedstawiciela producenta:
Pon.BikePerformance GmbH
AlteWaggonfabrik,Hauptstraße17&19
55120Mainz,Germany
Zwrotu lub wymiany towaru możesz dokonać w ciągu 14 dni od daty doręczenia bez podania przyczyny.
ZEZULA Club to program lojalnościowy dla klientów SNOWBOARD ZEZULA. Każdy klient, który się zarejestruje, automatycznie staje się członkiem ZEZULA Club i może kupować taniej i cieszyć się wyjątkowymi korzyściami klubowymi: