Rama Santa Cruz Hightower

  • Towar jest dostępny tylko w sklepie internetowym
  • Darmowa dostawa przy zakupach nad 100 PLN
  • Dostarczymy najpóźniej w piątek 17. 7.
Tabela rozmiarów
8 386 PLN
Kolor: a 29"
Kolekcja: wiosna 2020
Gwarancja: 2 lata
Marka: Santa Cruz
Kategoria: Ramy

ZEZULA club ZEZULA Club to program lojalnościowy dla klientów SNOWBOARD ZEZULA. Członkowie kupują tańsze i ekskluzywne korzyści klubowe.

Zostań członkiem ZEZULA Club i uzyskaj wiele korzyści!

ZEZULA Club

ZEZULA club

ZEZULA Club to program lojalnościowy dla klientów SNOWBOARD ZEZULA. Każdy klient, który się zarejestruje, automatycznie staje się członkiem ZEZULA Club i może kupować taniej i cieszyć się wyjątkowymi korzyściami klubowymi:

  • do 20% zniżki na produkty bez rabatu w sklepie internetowym i sklepie
  • tańsza wysyłka
  • niższe limity bezpłatnej wysyłki
  • Priorytet zamówienia
  • specjalne zniżki na produkty, które już zostały przecenione
  • zniżka na wynajem i usługi w SNOWBOARD ZEZULA
Opis towaru

Rama rowerowa Santa Cruz Hightower

Stworzony do bezgranicznej zabawy w błocie. Rama roweru Hightower jest niesamowicie wszechstronna, nie zawiedzie cię nawet podczas najbardziej agresywnej jazdy na trailu.

W pełni aluminiowa rama doda ci pewności siebie, która pomoże ci pokonywać twoje dotychczasowe ograniczenia i wciąż się rozwijać. Jest świetne wybalansowana i przy odpowiednim doborze innych komponentów zwinna w zakrętach.

Rama wyposażona jest w system VPP (Virtual Pivot Point) z górnym zawieszeniem tylnego amortyzatora. Jego geometria wynika z wieloletniego doświadczenia marki Santa Cruz i pozwoli ci zjechać najdziksze trasy.

Tabela rozmiarów
Tabela rozmiarów nie jest dostępna
Poradnik

Santa Cruz – najmocniejsze ramy karbonowe

Amerykańska marka rowerowa Santa Cruz niszczy zażyte reguły. Wykorzystując karbon podąża za celem stworzenia najwytrzymalszych ram na rynku.

Unikat wśród rowerów

Chociaż wiele firm wykorzystuje karbon do produkcji rowerów lub ich części, marka Santa Cruz wykorzystuje go w wyjątkowy sposób. „My nie stosujemy karbonu do produktji rowerów tylko dlatego, że robią tak wszyscy i dlatego, że to dobrze wygląda.“ Marka buduje swoją renomę poprzez zastosowanie zaawansowanych materiałów i najnowocześniejszych metod produkcji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu z opracowaniem karbonu jakość produktów jest bardzo wysoka. To składa się na spolegliwe rowery, które dają niepowtarzalną radość z jazdy.

Wiedzą, co robią

Wszystkie karbonowe prototypy powstają i testowane są w Kalifornii – konkretnie w Santa Cruz. Właśnie stąd wywodzi się nazwa marki i w tym miejscu znajduje się laboratorium, gdzie ci najlepsi inżynierowie pracują z karbonem i starają się udoskonalać swoje projekty tak, by można ich było jak najefektywniej aplikować podczas produkcji ram. Jednocześnie testowana jest jakość metod produkcji. Przestrzeń fabryki jest tak zorganizowana, by inżynierowie mieli bezpośredni kontakt z maszynami, co znacznie ułatwia proces ulepszania technlogii. Dzięki temu konceptowi marka Santa Cruz stale idzie do przodu i jest o krok przed konkurencją. „Jeżeli czujemy, że popełniamy błąd na którymś etapie produkcji, natychmiast staramy się go eliminować. Chcemy by otrzymywaliście tylko te najlepsze produkty.“

Ufają sami sobie

Fabryka, w której powstają karbonowe ramy Santa Cruz, nazywa się Skybox. Jest to unikatowy obiekt, który ma dwie funkcje. Pierwszą z nich jest absolutna kontrola nad procesem produkcji. To zapewnia rewelacyjną jakość produktów. Drugim powodem jest zachowanie tajemnic firmowych. Marka bardzo ceni swoje technologie, które kosztowały wiele wysiłku, i chce by ich produkty były nie do podrobienia.

[produkty1]

[produkty2]

[produkty3]

[produkty4]

[galerie]

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

lub

Rejestracja