Ochraniacz Amplifi Mkx Knee

  • Towar jest dostępny
  • Darmowa dostawa przy zakupach nad 290 PLN
  • Dostarczymy najpóźniej w czwartek 22. 8.
335 PLN
Kolor: black
Kolekcja: zima 2019/2020
Gwarancja: 2 lata
Marka: Amplifi
Kategoria: Ochraniacze kolan
Kupując otrzymujesz Kartę Stałego Klienta, która daje wiele korzyści!
Opis towaru

Ochraniacz kolan Amplifi MKX Knee

Wy wyprodukować ochraniach kolan MKX, marka Amplifi postanowiła wykorzystać najnowszą technologię 3D tkania. Wynikiem jest jednoczęściowy ochraniacz cienki jak skarpetka, który porusza się razem z twoim ciałem i dopasowuje się do jego potrzeb. Jest to pierwszy ochraniacz w takim stylu.

Ochraniacz kolan MKX marki Amplifi przedstawia przyszłość sprzętu ochronnego. Wyprodukowany jest z elastycznego i przewiewnego materiału. Element ochronny Hex Grid 3D ma kształt plastra pszczelego wtryskiwany jest bezpośrednio na tkaninę. Dzięki tej metodzie ochraniacz nie ma szwów, kleju ani rzepów.

Amplifi MKX Knee oferuje słabą ochronę z boków, w porównaniu z cięższymi ochraniaczami. Ale dzięki temu waży tylko 280 gramów i jest niewiarygodnie wygodny, tak wygodny, że aż zapomnisz o tym, że go nosisz.

MKX Knee si díky všemu výše zmíněnému vysloužil prestižní ocenění Design & Innovation Award 2019. A to už je pořádná pecka!

O tym, że MKX Knee jest naprawdę przełomowy świadczy fakt, że zdobył prestiżową nagrodę Design & Innovation Award 2019!

Specyfikacje

  • Air Circulation - Tkanina odprowadza wilgoć i zapewnia 100% wentylację.
  • Non-slip grip - Ekstra silikon i piankowa guma na krawędziach przytrzymują ochraniacz na jego miejscu i zapewnia maksymalną ochronę i komfort.
  • Technologie MKX - Najnowsza technologi ochronna marki Amplifi wykorzystuje cienki silikonowy materiał wpleciony wprost do base layer. W razie uderzenia silikon równomiernie rozprowadza jego energię i chroni cię przed siniakami.
  • Articulating design - Koncept, który znalazł inspirację w przyrodzie daje ci absolutną swobodę ruchów, ale nie kosztem bezpieczeństwa.

Materiał: 3D knit sock

Polecić produkt e-mailem

:
:
: