Plecy

Longboard Landyachtz Dinghy Blunt Wild Cats

Kolekcja wiosna 2024

Te dzikie kotki pomogą ci się rozpędzić w mieście, na skateparku, a nawet na utartych ścieżkach w twojej wiosce. Dowiozą cię dokładnie tam, gdzie… szczegółowy opis

782 zł

 • Darmowa dostawa!
 • Dostarczymy najpóźniej w czwartek 18. 7.

ZEZULA club Zostań członkiem ZEZULA Club i uzyskaj wiele korzyści!

ZEZULA Club

ZEZULA club

ZEZULA Club to program lojalnościowy dla klientów SNOWBOARD ZEZULA. Każdy klient, który się zarejestruje, automatycznie staje się członkiem ZEZULA Club i może kupować taniej i cieszyć się wyjątkowymi korzyściami klubowymi:

 • do 20% zniżki na produkty bez rabatu w sklepie internetowym i sklepie
 • tańsza wysyłka
 • niższe limity bezpłatnej wysyłki
 • Priorytet zamówienia
 • specjalne zniżki na produkty, które już zostały przecenione
 • zniżka na wynajem i usługi w SNOWBOARD ZEZULA

Longboard Landyachtz Dinghy Blunt Wild Cats

Te dzikie kotki pomogą ci się rozpędzić w mieście, na skateparku, a nawet na utartych ścieżkach w twojej wiosce. Dowiozą cię dokładnie tam, gdzie potrzebujesz. Dinghy Blunt to mniejszy cruiser, który jest nieco szerszy z przodu niż jego rodzeństwo, Dinghy Classic, dlatego jest również wyposażony w szersze trucki.

Zyskujesz nieco większą stabilność i powierzchnię styku, co docenią osoby z większym numerem buta. Dinghy Blunt stanie się twoim ulubionym i łatwym do kontrolowania mini-cruiserem, radzącym sobie na różnych nawierzchniach na ulicach i w skateparku.

Specyfikacje

 • Długość: 28.5"/72,4 cm
 • Szerokość: 8.6"/21,8 cm
 • Wheelbase: 14.5"
 • Concave: niski
 • Kółka: Chubby Hawks 60mm 768a
 • Trucki: Polar Bear 130 mm
 • Łożyska: Bear Space Balls ABEC 7
 • Materiał: 100% klon kanadyjski
 • Stiff Flex: sztywna deska wyróżnia się pod względem stabilności i reakcji

O marce Landyachtz

Podekscytowanie deskorolką pochłonęło ich życie i od tego czasu starają się dzielić swoimi doświadczeniami z resztą świata poprzez produkcję longboardów. W końcu odkrywanie i poznawanie świata jest główną siłą napędową Landyachtz. Są z nami od ponad 20 lat, tworząc jedne z najbardziej oryginalnych longboardów i sadząc drzewo za każdą sprzedaną deskę. Build together, ride together.

Longboard Landyachtz Dinghy Blunt Wild Cats 2024

Jak wybrać longboard?

W tej rubryce przedstawimy różnice pomiędzy poszczególnymi kategoriami longboardów i doradzimy na co zwracać uwagę przy ich wyborze.

Longboardy można rozdzielić do trzech kategorii, które szczegółowo przedstawimy w poniższym tekscie.

1. Cruising

Pierwszą kategorią jest cruising. Cruisery są w sam raz do jazdy w mieście, są wygodne i łatwe do opanowania. Niektóre rodzaje desek:

Pintail – deska, która ma kształt "łzy". Można ją uważać za łatwy i szybki zposób przemieszczania się z miejsa A do miejsca B, przedewszystkim w środowisku miejskim. Pintaily mają szerokie trucki, szerokie kółka i miękkie bushingi. Jest to najpopularniejszy typ desek na świecie.
Double kick – to krótsza wersja cruisera. Deska ma kształt kicku, ma deskorolkowe trucki i węższe kółka. Takie deski są bardzo lekkie, są wspaniałe do miasta i pozwalają robić triki.
Bantam – zazwyczaj plastikowe, mniejsze deski, które również posiadają deskorolkowe trucki, ale mają szersze kółka do pokonywania takich przeszkód jak żwir, pęknięcia itd.

2. Freeride

Ogólnie lepszy set-up, przeznaczony przedewszystkim do trików i zabawy. Freeride deski mają lepsze concave, kółka i trucki.

Top mount – oznacza, że trucki przymocowane są pod deską.
Drop-Thru – tutaj trucki wpasowane są do deski tak, aby deska była bliżej podłoża, ułatwia to hamowanie.
Double kick – większy i szerszy skateboard z podniesionym ogonem i czubkiem. 

Concave

Kształt powierzchni deski, na którym stoisz. Istnieje mnóstwo różnych wariantów.

Camber / rocker – kształt wygięcia deski w kierunku od przodu do tyłu. W wypadku rockera podniesione są końce deski a w wypadku cambera podwyższony jest środek deski.
U-concave / W-concave – U-concave ma wywyższone boczne krawędzie deski nad środkiem deski. W-concave ma wywyższone krawędzie, ale również środek. Patrząc z przodu deska ma kształt litery W. Takie deski umożliwiają lepszą kontrolę w wysokich szybkościach i dlatego przeznaczone są głównie do freeride i downhill jazdy.
Micro drop / Drop – drop oznacza, że miejsce do stania jest wyraźnie niżej niż miejsce zawieszenia trucków. Micro drop – to po prostu mniejszy drop.

Kółka

Są dwa główne typy – do freeride, slidów i driftów przeznaczone są twardsze, zaokrąglone kółka, a przylegające kółka pasują do downhillu, jazdy w mieście i szybkiego carvingu.

Trucki

Trucki longboardowe mają w odróżnienu od „klasycznych” deskorolkowych trucków lepszą geometrię, stabilność i zwrotność. Przy pomocy trucków i odpowiednio uregulowanych bushingów rider może osiągać wyższych szybkości i stabilniejszej jazdy. 

3. Downhill

Dyscyplina, w której liczy się szybkość, inaczej zjazd. Rider porusza się z szybkością ponad 60 km/h a górnej granicy nie ma.
Deski do downhill są twarde, dla wyższej stabilności, mają większe wygięcie, dla łatwiejszego skręcania i są długie zazwyczaj około 95 cm. Trucki do downhill są szersze i stabilniejsze, bushingi mają kształt walca. Kółka do downhill są przeważnie większe, szersze i bardziej miękkie.
Downhill to jedyna oficjanla dyscyplina sportowa na longboardzie.

Landyachtz Dinghy Blunt Wild Cats

Longboard Landyachtz Dinghy Blunt Wild Cats

Zwrot i wymiana produktów

Zwrotu lub wymiany towaru możesz dokonać w ciągu 14 dni od daty doręczenia bez podania przyczyny.

Jak postępować w przypadku wymiany lub zwrotu towaru

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

lub

Rejestracja

Język