Plecy

Kask Smith Quantum Mips  matte black charcoal

Kolekcja zima 2020/2021

Kolory

912 PLN Zniżka -30 % 1 303 PLN

Darmowa dostawa!

  • Dostarczymy najpóźniej w środę 10. 3.

ZEZULA club Zostań członkiem ZEZULA Club i uzyskaj wiele korzyści!

ZEZULA Club

ZEZULA club

ZEZULA Club to program lojalnościowy dla klientów SNOWBOARD ZEZULA. Każdy klient, który się zarejestruje, automatycznie staje się członkiem ZEZULA Club i może kupować taniej i cieszyć się wyjątkowymi korzyściami klubowymi:

  • do 20% zniżki na produkty bez rabatu w sklepie internetowym i sklepie
  • tańsza wysyłka
  • niższe limity bezpłatnej wysyłki
  • Priorytet zamówienia
  • specjalne zniżki na produkty, które już zostały przecenione
  • zniżka na wynajem i usługi w SNOWBOARD ZEZULA

Co zrobić w przypadku złego wyboru?

Udostępnij produkt

Polecić produkt e-mailem

Jak wybrać kask snowboardowy

Kask powinien być oczywistością podczas jazdy na stoku, niezależnie od tego czy jesteś narciarzem czy snowboardzistą. Kask służy przedewszystkim do ochony, współcześnie pełni również funkcję estetyczną – w naszej ofercie znajdziesz kaski różnych kolorów, kształtów i wielkości.

Rozmiar kasku

Do wyboru odpowiedniego rozmiaru kasku snowboardowego służy tabela rozmiarów, którą otworzysz klikając na link na stronach poszczególnych kasków. Każdej wielkości przyszeregowany jes zakres obwodu głowy. Zmierz obwód swej głowy równolegle tuż nad brwiami i wybierz odpowiednią wielkość w tabeli.

Kask powinien być tak dopasowany, że potrząsając głową bez zapiętego pasku pod brodą kask nie powinien się ruszać.Niektórzy producenci do kasku dołączają wyściółkę molitanową, która służy maksymalnemu dopasowaniu kasku do głowy.

Kupując kask w sklepie internetowym niczego się nie bój. Jeżeli kupiony rozmiar nie będzie odpowiedni dla Twojej głowy, to wyślij kask spowrotem do nas a my go wymienimy za inny! Jak postępować w razie wymiany towaru?

Otwory wentylacyjne

Kaski snowboardowe mają z tyłu zazwyczaj kilka otworów wentylacyjnych. Dzięki głowa nie spoci się zbytnio nawet przy wielkim wysiłku. Otwory te można u niektórych typów kasków zamykać i otwierać według potrzeby. Otwory są zakryte siatką, która zapobiega przenikaniu śniegu.

Dwa kaski w jednym

Jeżeli chcesz uniwersalny kask, który służy i do sportów zimowych i do sportów letnich, popatrz na kaski, które mają odpinane pokrywki na uszy lub wkładki.

Kaski dziecięce

Dla najmniejszych doskonałe są kaski, których obwód wewnętrzny można regulować. Dziecko wykorzysta kask dłużej niż tylko jeden sezon i kask będzie za każdym razem mocno trzymał na rosnącej główce.

MIPS - wyjątkowa technologia ochrony głowy

Innowacyjna technologia zapewniająca maksymalną ochronę. W naszej ofercie znajdziesz wiele kasków wyposażonych w technologię MIPS, więcej informacji o niej znajdziesz w specjalnym artykule »

Smith Quantum Mips matte black charcoal

Kask Smith Quantum Mips

Zwrot i wymiana produktów

W ciągu 14 dni od daty dostawy możesz zwrócić lub wymienić towar bez podania przyczyny.

Jak postępować w przypadku wymiany lub zwrotu towaru

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

lub

Rejestracja