Plecy

Gogle Roxy Feelin  silver pink tie dye

Kolekcja zima 2020/2021

Zafunduj sobie stylowe i bogato wyposażone okulary Roxy Feelin. Zapewnią Ci wszystko, czego potrzebujesz na stoku w przystępnej cenie. Ochrona… szczegółowy opis

Kolory

337 PLN Zniżka -30 % 481 PLN

Darmowa dostawa!

 • Dostarczymy najpóźniej w czwartek 4. 3.
ZEZULA club Zostań członkiem ZEZULA Club i uzyskaj wiele korzyści!

ZEZULA Club

ZEZULA club

ZEZULA Club to program lojalnościowy dla klientów SNOWBOARD ZEZULA. Każdy klient, który się zarejestruje, automatycznie staje się członkiem ZEZULA Club i może kupować taniej i cieszyć się wyjątkowymi korzyściami klubowymi:

 • do 20% zniżki na produkty bez rabatu w sklepie internetowym i sklepie
 • tańsza wysyłka
 • niższe limity bezpłatnej wysyłki
 • Priorytet zamówienia
 • specjalne zniżki na produkty, które już zostały przecenione
 • zniżka na wynajem i usługi w SNOWBOARD ZEZULA

Co zrobić w przypadku złego wyboru?

Udostępnij produkt

Polecić produkt e-mailem

Okulary Roxy Feelin

Zafunduj sobie stylowe i bogato wyposażone okulary Roxy Feelin. Zapewnią Ci wszystko, czego potrzebujesz na stoku w przystępnej cenie. Ochrona UV, system anti-fog, ramka z systemem wentylacji, ochrona przed zarysowaniami czy termoformowana dwuwarstwowa pianka do twarzy dla maksymalnego komfortu - to wszystko i wiele więcej.

Oczy muszą być dobrze chronione na zboczu. Soczewki Color Luxe z technologią Zeiss Sonar zapewnią, że obraz nie będzie rozmyty, a kolory i szczegóły będą wyraźne. Blokują również niepożądane kolory w widmie światła i poprawiają widzenie bardziej wrażliwych kolorów. Można ich używać do jazdy na snowboardzie, nartach czy splitboardingu.

Cechy i funkcje

 • Szkło: cylindryczne podwójne szyby Zeiss z powłoką przeciwmgielną przeciw parowaniu; 8 wbudowanych magnesów; 120s ochrona przed zarysowaniami; Technologia Color Luxe przeciw rozmyciu zapewnia pełne i żywe kolory oraz zmniejsza zmęczenie oczu; filtr słoneczny S3 NXT®
 • 100% ochrona UV przed światłem słonecznym
 • Ramka z systemem wentylacji
 • Dwuwarstwowa pianka i polarowa podszewka zapewniają komfort podczas noszenia
 • System wentylacji 3D mesh zapewnia wentylację okularów
 • Regulowany pasek do dwupunktowego ściągania
 • Soczewki sferyczne
 • Kieszeń z tkaniny do przechowywania okularów
 • Brązowy kolor
 
Gogle Roxy Feelin silver pink tie dye 2020/2021

Jak wybrać gogle snowboardowe

Gogle snowboardowe to niezbędny element wyposażenia snowboardowego. Chroni oczy przed promieniowaniem słonecznym i UV, rozjaśnia objekty przy złej widoczności i chroni oczy przed wiatrem i śniegiem.

Rozmiar gogli

Producenci oferują gogle snowboardowe w trzech kategoriach - męskie, damskie i dziecięce. Wszystkie gogle mają ustawialną długość paska. Gogle można zatem nosić i na czapce i na kasku.

Różne kolory szybek do różnych warunków

Producenci oferują gogle snowboardowe o różnokolorowych szybkach. Każdy kolor przeznaczony jest do innych warunków widoczności, szybki różnym zposobem powiększają kontrast, mieną kolory i absorbują odblaski. Najuniwersalniejszym kolorem jest kolor brązowy (brozne) i rużowy (rose). Do jazdy we mgle lub śnieżycy najodpowiedniejsze są żółte lub pomarańczowe szybki.
Do ostrego słonka zalecane są ciemniejsze lustrzane szybki a do nosnego jeżdzenia szybki maksymalnie przezroczyste (clear).

Zapasowe szybki

Szybki można łatwo wyjąć z ramka i wymienić. Możesz mieć kilka zapasowych szybek do różnych warunków pogodowych (najlepiej, gdy masz szybkę do słonecznej pogody, do słabe widoczności i do nocnego jeżdżenia). Mnóstwo gogli w naszej ofercie możesz zakupić wprost z szybkami zapasowymi.
Jeżeli przy upadku lub podróży pękł ci szybka, nie smuć się, mamy mnóstwo szybek zapasowych. Jeżeli nie znajdziesz szybki odpowiedniej do twego modelu, poinformuj nas a my spróbujemy ją zyskać.

Wentylacja ramu przeciw zamgleniu

Powietrze przenika między szybki przez otwory w górnej części ramku i unika otworami w jego dolnej części, dzięki temu zapobiega zamgleniu gogli.

Szło sferyczne lub cylindryczne?

Szkło sferyczne (wypukłe) jest maksymalnie dopasowane do naturalnego kształtu twarzy i pola widzenia. Objekty są optycznie identyczne, nie są zniekształcone. Zaokrąglenie szybek zapewnia zawsze prostopadły kąt między gałką oczną i szybką. Gogle ze sferycznymi szybkami są zazwyczaj droższe niż gogle z szybkami cylindrycznymi (walcowymi).

Gogle na okulary dioptryczne - OTG

Dla riderów, którzy noszą okulary, produkowane są specjalne gogle snowboardowe z wyższym ramem i z przestrzenią na ramki okularów. Takie gogle oznaczone są skrótem OTG (Over The Glasses).

Roxy Feelin silver pink tie dye

Gogle Roxy Feelin

Zwrot i wymiana produktów

W ciągu 14 dni od daty dostawy możesz zwrócić lub wymienić towar bez podania przyczyny.

Jak postępować w przypadku wymiany lub zwrotu towaru

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

lub

Rejestracja