Just Ride 2013!

Również  w tym roku wspieramy jako główny partner we współpracy z Freeride.cz imprezę Just Ride 2013! Jest to impreza przeznaczona dla wszystkich riderów wszystkich kategorii, gdzie każdy, jak mówi nazwa, po prostu tylko jeździ! Celem jest, aby ludzie bawili się w naszych górach, niczym się nie przejmowali i przeżyli wspaniały dzień na stoku a wieczór na afterparty. Just Ride oferuje wiele możliwości jak uatrakcyjnić dzień spędzony w górach. Od wypożyczania i wypróbowania najzaawansowaniejszego sprzętu, przez jazdę w doskonale przygotowanych snowparkach, aż po otrzymanie wspaniałych prezentów.

FREERIDE.CZ JUST RIDE 2013 OFFICIAL TRAILER from Freeride.cz on Vimeo.

W tym roku w naszym namiocie będziemy obdarowywać nagrodami najaktywniejszych riderów! Do dyspozycji będzie również fotograf, który na Twoje życzenie zrobi Cí zdjęcie podczas jazdy i odrazu je wydrukuje.

Pierwszym przystankiem Freeride.cz Just Ride 2013 tour dla "zwykłych snowboardowych śmiertelników” jest jeden z najprogresywniejszych ośrodków sportów zimowych w Republice Czeskiej. Bardzo lubiany przez snowboardzistów i free-narciarzy ośrodek Deštné v Górach Orlickich. Just Ride będzie zarazem otwarciem miejscowego Your Gravity Parku. A to wszystko już w sobotę 12. stycznia 2013. W Deštném uroczyście rozpoczniemy tegoroczną Just Ride tour, która po tygodniu (19. stycznia) przeniesie się do Špindlerova Mlýnu a o tydzień później (26. stycznia) dotrze na Dolní Moravu do legendarnego Flow parku. Po przerwie kontynuować będziemy w beskidzkiej Karolince (9. lutego) a w następnym tygodniu po drugiej strony Republiki Czeskiej w Rudawach na "Neklidu” (16. lutego). W tym roku z powodu dużego zainteresowania dodaliśmy również dwa przystanki na Słowacji. Pierwszym będzie Jasné pod Chopokiem w Niskich Tatrach (23. lutego) a drugim Donovaly (16. marca), gdzie zakończy się cała tour. Ale przedtem zmieściliśmy w kalendarzu jeszcze Vítkovice w Karkonoszach (9. marca). Teraz rekapitulacja a Wy zapisujcie!

TERMINY 2013
12. stycznia Deštné w Górach Orlickich
19. stycznia Špindlerův Mlýn
26. stycznia Dolní Morava
9. lutego Karolinka
23. lutego Chopok – Jasná
2. marca Boží Dar/Neklid
9. marca Vítkovice
16. marca Donovaly

Co spotka Was na Just Ride 2013? * Test Centrum (możliwość darmowo wypożyczyć i wypróbować snowboardy i inne produkty od 15-20 marek) * Demo Passy (demo karteczki do konkursów – kto wypróbuje produkty największej ilości różnych marek, ma największą szansę wygrać wspaniałe nagrody od naszych partnerów o wartości ponad 4500 Zł! * Doskonale przygotowany snowpark tylko dla Was * Darmowe kursy freestyle snowboardingu (nasi trenerzy Jakub Chochola, Milliel Navrátil a Filip De Pina) *Najlepsi „uczniowie” (wbrani przez trenerów) otrzymią również nagrody od partnerów * Fotografowanie podczas jazdy w parku – zdjęcia można później darmowo pobrać z internetu * Kamerowanie kamerami GoPro – widea także można pobrać darmowo z internetu * Akcja komentowana będzie przez spikera, cały park będzie nagłośniony * Wieczorowe Jägermeister afterparty (zespoły i DJs)

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

lub

Rejestracja