Buty Nidecker Aero Coiler

 • Towar jest dostępny
 • Darmowa dostawa przy zakupach nad 290 PLN
 • Dostarczymy najpóźniej w poniedziałek 1. 7.
Tabela rozmiarów
699 PLN
-30% / 998 PLN
Kolor: spacegrey
Kolekcja: zima 2018/2019
Gwarancja: 2 lata
Marka: Nidecker
Kategoria: Buty
Kupując otrzymujesz Kartę Stałego Klienta, która daje wiele korzyści!
Opis towaru

Męskie buty snowboardowe Nidecker Aero Coiler

Zupełnie nowe Aero Coiler to aż śmiesznie lekkie buty snowboardowe zapewniające maksymalny komfort dla twoich nóg. Aero to standard dla all-mountain riderów szukających zabawy w górach, w stylu i komforcie. Buty wyposażone są systemem Boa, mocną podeszwą i izolacją termiczną między wkładką i podeszwą.

Parametry

 • FlowFIT - kombinacją wiedzy i doświadczenia Nidecker i technologii Flow takich jak BOA, powstały wygodne buty z idealnym stosunkiem komfortu : wsparcia : kontroli.
 • Boa Coiler - ulepszony popularny system sznurowania. Przy pomocy dysku zasznurujesz but według twoich potrzeb, szybko i prosto, bez konieczności zdejmowania rękawic.
 • Bronze-Level Thermo Heat Moldable Liner - anatomicznie dopasowana wkładka z wygodnej 3D pianki, zawiera EVA wyściółkę, wewnętrzne J-Bars, wentylację na języku by redukować wilgoć, zabudowany system sznurowania zdrowo trzymający piętę i rzepy do przymocowania języka.
 • New B.F.T.(Barefoot Technology) Free Track - podeszwa w pełni gumowa zaprojektowana tak, by czułeś się jakbyś chodził boso.
 • Molded EVA Insole - podwójna pianka EVA ergonomicznie dopasowana, dająca maksymalne oparcie i nie tracąca elastyczności.
 • 3D Lasted Toe - czubek tworzony z jednego kawałka materii, by eliminować szwy, obniżona masa i ekstra wytrzymałość.
 • 3D Molded Tongue - 3D ukształtowany język dopasowany do anatomii goleni, poprawia flex, mocno trzyma piętę i ogólnie poprawia wsparcie przy przednim przechyleniu.
 • Antimicrobial&Moisture Wicking Liner
 • Oc-Kush Heel Dampening
Tabela rozmiarów
UK 6 6,5 7 7,5 8 8,5 9 10 10,5 11 11,5 12 12,5 13
EUR 39 40 40,5 41 42 43 43,5 44 45 46 46,5 47 48 49
US 7 7,5 8 8,5 9 9,5 10 11 11,5 12 12,5 13 13,5 14
CMK 25 25,5 26 26,5 27 27,5 28 28,5 29 29,5 30 30,5 31 31,5
Poradnik

Jak wybrać buty snowboardowe

Istnieje kilka parametrów, na które należy zwracać uwagę przy wyborze butów. Głównymi są rozmiar, giętkość (flex) i dziedzina snowboardingu, do której są przeznaczone.

Rozmiar butów

Wybierając buty, pomóż sobie tabelą rozmiarów, która znajduje się pod linkiem „Tabela rozmiarów“ na stronach poszczególnych butów snowboardowych. Jeżeli nie znasz rozmiaru swych stóp w danej numeracji (UK, US, EUR), to zmierz swe stopy od pięty po najdłuższy palec. Numeracja MONDO w tabeli podana jest w centymetrach – wybierz buty o pół centymetra większe niż długość Twojej stopy.

Buty zawsze przymierzaj w skarpetkach, w których będziesz jeździł. Maksymalnie ściągnij wewnętrzną wkładkę, włóż ją razem z nogą do buta i zawiąż tak, jak przed jazdą.Po zawiązaniu but powinien przylegać do nogi. Przed pierwszą jazdą obuj buty w domu i poruszaj się wnich przez 30 minut. Jest to wystarczająco długi czas aby stwierdzić czy but ci pasuje. Noga a przedewszystkim pięta nie może się w nim poruszać, ale uważaj, by but nie był za ciasny! Kobiece stopy różnią się w kształcie, dlatego trzeba poświęcić szczególną uwagę, aby dokonać właściwego wyboru. Uwaga na różnice między lewą i prawą stopą, zawsze próbuj oba buty.

Nawet jeżeli wielkość jest odpowiednia, but nie musi Ci pasować. Może być za szeroki, za wąski bądź za niski. Kupując w sklepie internetowym nie oznacza to żadnego problemu – wystarczy, że wyślesz do nas spowrotem parę butów razem z dowodem zakupu a my natychmiast je wymienimy lub zwrócimy Ci pieniądze. Co robić w razie wymiany towaru?

Flex (giętkość) butów

Giętkość butów snowboardowych odpowiada dziedzinie, dla której są przeznaczone. Do freestyle'u pasują miękciejsze buty, które dają więcej swobody w zgięciu przez język buta. Do freeride'u, szybkiej lub agresywnej jazdy pasują raczej twarde buty, mocno trzymające kostkę.

Sznurowadła albo system szybkiego wiązania?

Producenci butów snowboardowych oferują obok tradycyjnych sznurowadeł również systemy szybkiego wiązania, dzięki którym można zawiązać buty o wiele szybciej i z mniejszym wysiłkiem. Niektóre systemy pozwalają wiązać oddzielnie goleń i stopę. Systemy te są solidne i wypróbowane. Jeżeli zdecydujesz się na ich zakup, licz się jednak z o nieco wyższą ceną.

Kolory

 • -30% Wyprzedaż -30%
Przejść do produktu Buty Nidecker Aero Coiler black 2018/2019

Nidecker Aero Coiler black

697 PLN 995 PLN

Dostępne rozmiary UK:

Polecić produkt e-mailem

:
:
: