[A]Wake

Chętnie wspieramy fajne projekty! A ponieważ oprócz snowboardingu uwielbiamy również wakeboarding, z radością staliśmy się głównym partnerem unikatowego filmu [A]Wake!

Wszystko to zaczęło się od snu studenta Wydziału komunikacji multimedialnych, Uniwersytetu Tomáše Bati w Zlíně, Daniela Brogyányiego. Marzył o tym by nakręcić film o jego ulubionym sporcie, wakeboardingu.

Ten ambitny młody człowiek umówił się z kolegą z wydziału, który studiował kierunek reżyserski, Jakubem Machalą i razem zaczęli wymyślać motyw filmu. Po kilku miesiącach gotowy już był scenariusz filmu "[A]Wake”.

„Dan załatwił technikę i wspaniałą ekipę, pozostało tylko rozwiązać kwestię pieniędzy, a to zawsze jest najdtrudniejsze”, opowiada o trudnych początkach reżyser Machala.

„Daniel jako początkujący producent, sprostał wyzwaniom i, jak sam obiecał, w ciągu jednego roku załatwił pieniądze. Tak więc mogliśmy po długich przygotowaniach wziąć się do roboty.”

Cały film nakręcony jest w stylu road movie i ma długość około 20-30 minut. Film powstawał w Bratysławie, Krakowie, na Węgrzech, w Wysokich Tatrach a także w naszym sklepie w Brnie.

„Całe filmowanie rozdzielone było do czterech bloków a dzięki takim partnerom jak AVI studio i Daylight Rental – lightning equipment rental, mieliśmy możliwość znacznie zmniejszyć nasze wydatki, ponieważ technikę wypożyczyliśmy darmowo. Cała produkcja kosztowała około 25 000 euro”, twierdzi producent Brogyányi .

Film dorównuje swoją jakością obrazu i dźwięku filmom dokumentalnym podobnego charakteru produkowanym przez światowe telewizje. Twórcy udowadniają swe zdolności w obsłudze wysoko zaawansowanej profesjonalnej techniki.

Celem [A]Wake jest oprócz przedstawienia młodego sportu również zapewnienie widzom niepowtarzalnego przeżycia wizualnego, które warto obejrzeć!

Premiery filmu, połączone z wspaniałymi imprezami, przebiegały zarówno na Słowacji jak i w Czechach.

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła?

lub

Rejestracja